Ovatko

naiset luonnostaan prostituoituja?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mutsis nyt ainakin on....

Äänestä

Oletko sinä luonnostaan torvelo?

Äänestä

en ole hintaa ottanut

Äänestä

Riippuu asiakkaan haaroista.

Äänestä

ovatkos miehet luonnostaan prostituoitujen asiakkaita??

Äänestä

Prostituoitu on paras valinta miehelle ihan aviovaimoksi. Pystyvät "antamaan" vaikka inhottaa eikä kiihottumisesta tietoakaan.

Me jotka emme siihen kykene olemmekin niitä "pihtareita" koska haluamme itse myös nauttia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Myymälän Johtaja kirjoitti:

naiset luonnostaan prostituoituja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu