Mistä sellaisia voisi saada keväällä, tai mahdollisest nyt jo? Vähän rennoman oloisia, ei ihan pillimallia.
Farkkucaprit naisille
6
344
Vastaukset
- Nettiputiikeissa
Ainakin noita nettikaupoista kun googletat farkkucaprit. kuviakin löytyy malleista paljon.
Ennen kevättä ehdit tilata ja vaihtaakin jos ei ollut sopivat.- ap_
Kiitos, mistähän nettikaupoista :)?
- Nettiputiikeissa
No kokeilepa vaikka näistä jos jostain löytyis:
di-fashion.com
misura.fi
shopinka.fi
kauppa.9fashion.fi
korvenkehto.com
shiras.fi
farkkustore.fi
tiluuna.fi
wishwear.fi
Kerro sitten löytyikö :-)- ap_
Kiitos linkeistä, muttei löytynyt :( Ei ole ihan sen tyylisiä kauppoja mistä vaatteita ostelen. EMP:ltä on tullut tilailtua ja kaupungilta olen lähinnä ostellut vaatteita H&M, Seppälä, GinaTricot, Cubus, Jim&Jill, Stadium, mutta niistä en ole capreja löytänyt.
En usko farkkujen lyhentäminenkään toimii, koska pitkät farkut on yleensä paksumpaa kangasta ja kuumat. En myöskään usko, että löytäisin hyvän mallisia farkkuja siihen.
http://www.primerunway.com/images/large/cavalli_jeans_50_a.jpg
Jotain tuon tyylistä haen (mutta mielusti ilman resoreita)
Taidan olla liian vaativa... :D
- näin
Etsi hyvin istuvat farkut ja lyhennä capreiksi
- Nettiputiikeissa
No kokeile tuolta primerunwaylta tai jostain muista ulkomaisista. Tai sitten vain joudut kenties odottamaan kevääseen asti ja katsoa löytyykö niitä kaupoista täällä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523446Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512422- 1161220
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu131213Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101109Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per49958- 46894
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019890- 40795
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202721