Mistä sellaisia voisi saada keväällä, tai mahdollisest nyt jo? Vähän rennoman oloisia, ei ihan pillimallia.
Farkkucaprit naisille
6
394
Vastaukset
- Nettiputiikeissa
Ainakin noita nettikaupoista kun googletat farkkucaprit. kuviakin löytyy malleista paljon.
Ennen kevättä ehdit tilata ja vaihtaakin jos ei ollut sopivat.- ap_
Kiitos, mistähän nettikaupoista :)?
- Nettiputiikeissa
No kokeilepa vaikka näistä jos jostain löytyis:
di-fashion.com
misura.fi
shopinka.fi
kauppa.9fashion.fi
korvenkehto.com
shiras.fi
farkkustore.fi
tiluuna.fi
wishwear.fi
Kerro sitten löytyikö :-)- ap_
Kiitos linkeistä, muttei löytynyt :( Ei ole ihan sen tyylisiä kauppoja mistä vaatteita ostelen. EMP:ltä on tullut tilailtua ja kaupungilta olen lähinnä ostellut vaatteita H&M, Seppälä, GinaTricot, Cubus, Jim&Jill, Stadium, mutta niistä en ole capreja löytänyt.
En usko farkkujen lyhentäminenkään toimii, koska pitkät farkut on yleensä paksumpaa kangasta ja kuumat. En myöskään usko, että löytäisin hyvän mallisia farkkuja siihen.
http://www.primerunway.com/images/large/cavalli_jeans_50_a.jpg
Jotain tuon tyylistä haen (mutta mielusti ilman resoreita)
Taidan olla liian vaativa... :D
- näin
Etsi hyvin istuvat farkut ja lyhennä capreiksi
- Nettiputiikeissa
No kokeile tuolta primerunwaylta tai jostain muista ulkomaisista. Tai sitten vain joudut kenties odottamaan kevääseen asti ja katsoa löytyykö niitä kaupoista täällä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad611149- 42881
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että322644- 51641
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän114614- 51608
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38595- 93590
- 75556
- 56554