mitä mies haluaa?

toivotonta..

Miksi mies toimii tällätavalla? - Tapasimme noin kolme vuotta sitten ensimmäisen kerran ja ihastuimme heti toisiimme. Vietimme paljon aikaa yhdessä ja seksi oli loistavaa. Tapailimme monta kuukautta, kunnes kysyin mieheltä että missä nyt oikein mennään,- yhteydenpito loppui kuin seinään. Olin aivan rikki, sydämeni oli särkynyt, olin todella ihastunut tuolloin tuohon mieheen. No, yhteyttä ei pidetty sitten yli puoleen vuoteen. Kunnes mies otti ensimmäisen askeleen ja laittoi minulle anteeksi pyyntö viestin. Vastasin viestiin ja siitä alkoi tekstiviesti rumba jossa mies kertoi ajatelleensa minua koko ajan ja kuinka pahoillaan on. En kuitenkaan halunnut enää mitään enempää. No yheyden pito lakkasi taas. No pari päivää sitten mies otti minuun taas yhteyttä. Kertoi ajatelleensa minua koko ajan ja haluaisi tavata ja pyytää anteeksi kolmevuoden takaista käytöstään. Itse olen parisuhteessa mutta en saa mielestäni tuota miestä, ja sitä mitä hänellä olisi minulle sanottavaa. Hän kuulema tykkää minusta edelleen todella paljon...? Mitä minun pitäisi tehdä?

4

439

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tässä vastaus

      pimppiä se haluu. Täysi pleijeri. Ei halua sitoutua mihinkään eikä suhun

    • 3579påå

      Ole varovainen, mies kuulostaa narsistilta.
      Hurmaa ja jättää vuorotellen ja lopuksi murtaa itsetuntosi.

    • 3+9

      Hänellä todennäköisesti menny jokin uusi suhde nurin ja nyt sitten hakee lohtua sinusta.. Enpä piittaisi moisesta miehestä enään tuollaisen käytösen jälkeen.

    • LarsKK

      Jeps. Kyllä pelimies toisen tunnistaa. Seksiä se haluaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Klaukkalan onnettomuus 4.4

      Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
      Nurmijärvi
      109
      5015
    2. Yleltä tyrmäävä uutinen

      Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/74
      Luterilaisuus
      429
      1587
    3. Missä mustasusi on?

      Suden aloituksia ei ole näkynyt moneen päivään.
      Ikävä
      193
      1152
    4. Pakko kertoa mies

      Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti
      Ikävä
      111
      1133
    5. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      18
      1054
    6. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      86
      1020
    7. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      47
      941
    8. Miten koskettaisit häntä?

      Miten lähestyisit jos hän olisi lähelläsi nyt..
      Ikävä
      64
      931
    9. Mitä ajattelet

      Kaivattusi uskosta tai onko hän uskossa?
      Ikävä
      64
      886
    10. Onko se niin

      Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta
      Ikävä
      64
      836
    Aihe