mitä mies haluaa?

toivotonta..

Miksi mies toimii tällätavalla? - Tapasimme noin kolme vuotta sitten ensimmäisen kerran ja ihastuimme heti toisiimme. Vietimme paljon aikaa yhdessä ja seksi oli loistavaa. Tapailimme monta kuukautta, kunnes kysyin mieheltä että missä nyt oikein mennään,- yhteydenpito loppui kuin seinään. Olin aivan rikki, sydämeni oli särkynyt, olin todella ihastunut tuolloin tuohon mieheen. No, yhteyttä ei pidetty sitten yli puoleen vuoteen. Kunnes mies otti ensimmäisen askeleen ja laittoi minulle anteeksi pyyntö viestin. Vastasin viestiin ja siitä alkoi tekstiviesti rumba jossa mies kertoi ajatelleensa minua koko ajan ja kuinka pahoillaan on. En kuitenkaan halunnut enää mitään enempää. No yheyden pito lakkasi taas. No pari päivää sitten mies otti minuun taas yhteyttä. Kertoi ajatelleensa minua koko ajan ja haluaisi tavata ja pyytää anteeksi kolmevuoden takaista käytöstään. Itse olen parisuhteessa mutta en saa mielestäni tuota miestä, ja sitä mitä hänellä olisi minulle sanottavaa. Hän kuulema tykkää minusta edelleen todella paljon...? Mitä minun pitäisi tehdä?

4

497

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tässä vastaus

      pimppiä se haluu. Täysi pleijeri. Ei halua sitoutua mihinkään eikä suhun

    • 3579påå

      Ole varovainen, mies kuulostaa narsistilta.
      Hurmaa ja jättää vuorotellen ja lopuksi murtaa itsetuntosi.

    • 3+9

      Hänellä todennäköisesti menny jokin uusi suhde nurin ja nyt sitten hakee lohtua sinusta.. Enpä piittaisi moisesta miehestä enään tuollaisen käytösen jälkeen.

    • LarsKK

      Jeps. Kyllä pelimies toisen tunnistaa. Seksiä se haluaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      38
      2091
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      170
      1858
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      115
      1289
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1130
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      91
      885
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      71
      845
    7. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      43
      826
    8. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      77
      805
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      31
      763
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      54
      681
    Aihe