... heittämään takkisi lätäkköön, jotta naisen korkokengät ja nilkat eivät kastuisi sitä ylittäessään?
Mies! Oletko valmis...
aitoa romantiikkaa
10373
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Hmmmm, näin käytännönläheisenä miehenä niin ajattelisin, että eipä se takki paljon estä, jos lätökössä on vähänkään kokoa/syvyyttä.
Mutta kun on romatiikkaa sielussa niin voisin kyllä kopata naisen syliin ja kantaa lätäkön yli :) Onnistuis varmaan aika hyvin 75kg:hon asti. Ja eipä sen yli taitaisi olla romanttisia tunteitakaan :)
Törkeää...
nimim. 90
NEXT!
Joo yli 75kg:selle tarvitsee isomman miehen kuin minä. Enhän jaksa esim maastavedossa kuin 6x160kg...
:) :)
En minä takkiani siihen lätäkköön heittäisi vaan säästeliäänä miehenä minä antaisin kaikki vaatteeni sille seurassani olevallenaiselle ja kävisin sitten ilkosillaan siihen lätäkköön vatsalleen ja naiseni pääsisi sitten kuivin jaloin selkääni pitkin lätäkön yli ja minulla säästyisi pesula kulut, ja niin siitä sitten jakaisimme matkaa minä aslasti ja naiseni kuivissa kengissä eteenpäin.
Tässähän on Tyyliä.
Huikeaa!
En.
Minä ainkin naisena kiertäisin lätäkön, ei siihen ihme tekoja tarvita.
Järjen käyttö on sallittu!
http://www.riemurasia.net/kuva/Herrasmies/114698