vaikeaa

Mies halusi eroa kolmen vuoden yhteiselon jälkeen.syynä jatkuvat riidat.muutin 2 viikkoa sitten pois ja ikävä on valtava
1143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No mitäs riitelit etkä voinut olla kiva ja rakentava keskusteluissa. Katso peiliin ja opi. Ehkä se mies kanssa sinua ikävöi :) Kerro että olet muuttunut ja opeit tavoista, ei se ehkä lopullista ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mameloinen3 kirjoitti:

Mies halusi eroa kolmen vuoden yhteiselon jälkeen.syynä jatkuvat riidat.muutin 2 viikkoa sitten pois ja ikävä on valtava

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu