Miksi pyörittää pyllyä?

Kysyn tämän suoraan: miksi Afrikasta tullut,suomalaisen miehen kans oleva nainen,vielä painaa yöelämässä minihameessa ja vääntelee itseään miesten edessä?
Eikö yhden miehen huomio riitä vaan omaa kelpaavuuttaan pitää todistella edelleen muidenkin edessä?Onko tää suomimies hyväksikäytetty ja oikotie onneen, vai mistä ihmeestä on kyse?
Selvää on,että rodusta,kansallisuudesta ja sukupuolesta jne. riippumatta tarve viehättää vastakkaista sukupuolta näköjään on ja pysyy.
9400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

miksi kyttäät muiden pyllyä?

Äänestä

Joko ukkos tuli kotia yöretkeltään?

Äänestä

Naisten käyttäytyminen eri kulttuureissa on erinlaista. Toisissa kulttuureissa naisellisuus on suuri voima, suurin voima naiselle.
Suomessa lyhyiksi leikattujen hiusten naismaailmassa tuollaista naisellisuuden voimaa ei enää tarvita kuten Afrikassa, Brasiliassa, Aasiassa.

Brasilialaisten naisten naisvoima on juuri siinä miten he saavat omalla kehon kielellään miesten huomiota. Veivaavan brasialaisen tanssityylin forron temmellyksessä useilta miehiltä menee itsehillintä katsellessaan hyvin muodostuneita naisvartaloita jotka keinuvat aistillisen seksuaalisella tavalla.

Pitkien hiusten aasiassa naisten naisellinen olemus on tärkeää. Aasiassa naiset huolehtivat ulkonäöstään vähintään yhtä paljon mitä euroopassa. Meikkaaminen ei ole kuitenkaan niin voimakasta, hiukan luomutyyliä jossa vartalon kauneudella ja pitkillä hurmaavilla hiuksilla on tärkeä roolinsa.

Afriikkalaisten naisten hyvin kehittyneitä pakaroita katselee ihan mielellään. Afrikasta kotoisin olevat naiset tietävät että valkoista miestä kiinnostaa tuo fyysinen erinlaisuus, eikä tumma iho suinkaan vähennä uteliaisuutta.

Naisen heiluttaessa pyllyään muille miehille ei oma aviomies välttämättä siitä pidä mutta onko kysymyksessä myös esiintyminen jossa todetaan että hei, Erkki saa tällaista mutta te ette...ette ainakaan ilman korkeampaa panostusta mitä Erkki voi antaa.

Äänestä
  • Minulla on pitkät hiukset. Osaatko päätellä minkämaalainen olen?

    Äänestä

  • Stereotypistys kirjoitti:

    Minulla on pitkät hiukset. Osaatko päätellä minkämaalainen olen?

    Onko pitkät, paksut, aidot ja semmoiset silkkiset mustat hiukset? Jos vastaat kyllä niin melko varmasti kauko aasiasta tai latinalaisilta alueilta.

    Jos taas ohuemmat hiukset, värjätty mustaksi tai hiuslisäke ostettuna niihin, voit olla joko pohjoismaalainen tai valkoinen nainen, jolla osa hiuksista on made in india.

    Äänestä

  • Stereotypistys kirjoitti:

    Minulla on pitkät hiukset. Osaatko päätellä minkämaalainen olen?

    Stereotypistystä toki. Jos näkisin sinut niin voisin kertoa paremmin. Jokaisessa maassa on hiukan erityyppisiä geenejä jotka tuottavat ihmisille kansalliset peruspiirteet. Eri osassa maata ne voivat olla hyvinkin erinlaisia. Sinulla on siis pitkät hiukset ja kiehahdat...ehkä olet puolipitkät ruskehtavan vaaleat hiukset omaava suomalainen nainen 28 vuotias yhden lapsen äiti...jne.

    Äänestä

Niin onko näillä tummilla naisilla pakonomainen tarve ns.esittää kantasuomalaisten nähden yöelämässä? Yliampuvaa elehdintää ja ilmeilyä,kovaäänistä kikattelua,juurikin sitä takaliston pyöritystä tanssilattialla ja narikassakin jne.En tarkoituksella ole katsonut,mut kun eteen tungetaan.
Ärsyynnyn tuollaisesta tyrkkykäytöksestä tekee sitä minkä maalainen tai rotuinen hyvänsä. Pitääkö sitä omaa itseään ja kelpaavuuttaan tarjoilla juuri seksin varjolla?Eikö muut avut riitä?

Äänestä
  • Ehkä riittää ehkä ei.
    Kysymyksessä lienee hiirenloukkuteoria.

    Jos haluaa metsästää viisaita hiiriä tulee asettaa loukkuun sellainen pala juustoa ettei hiiri voi sitä vastustaa. Nuuhkien hiiri etenee ihmetellen mistä ihmeestä tämä ihana tuoksu tulee, kiertää talon juosten seinien vierustaa. Aikansa juostuaan hiiri nähee loukun ja sen päälle asetetun herkullisen juustopalan. Juustopala on niin lumoava että hiiri unohtaa sen alla olevan loukun täysin ja ryntää vesi suusta valuen ottamaan ensi maistiaiset tuosta ihanasta juustosta.
    Hetken hiiri voi maistaa suuussasulavan maun kunnes huomaa ettei pääse enää mihinkään, pläts ja auts!

    Maailmalla naisten aistikkuus miestenmetsästyksessä on joskus todella avointa. Joskus sitä ihan luulee ettei se suomalainen sanonta...tie miehen sydämmeen käy vatsan kautta pitäisi enää paikkaansa. Nykyinen uusi tulkinta voisi hyvinkin olla tien sydämmeen kulkevan paisukaskudoksen kautta, miehen sydämmeen johtavalle tielle on nääs rakennettu jokin uusi tieliittymä. tienliittymässä on kaksi osoitekylttiä. Toisessa lukee vatsa etäisyys sydämeen kaksiviikkoa ja toisessa lukee paisuvaiskudos etäisyys sydämeen muutama minuutti.

    Naisten ongelmana lienee se ettei yökerhon tanssilattialla voi ottaa sitä paistinpannua ja perunasurvinta alkaen tekemään mummonmuusia lihapyöryköillä. Kyltissä lukee kaksiviikkoa...ei ei ei.
    Naisten ovatkin huomanneet miten se toinen tie on lyhyempi. Se vaatii vain sen että hiukan siivoaa kotiansa, vaihtaa uudet lakanat, pukee ylleen hiukan paljastavat vaatteet alle push up liivit, meikkiä pintaan, suhaus Kenzoa ja sitten yökerhoon.

    Tuosta seuraakin usein se toisen kyltin osoittama tie, vaikkei nainen välttämättä sitä edes haluaisi. Ihmiset ajautuvat tilanteeseen missä toimitaan tilannekohtaisesti aistien mukaan.
    Kahdeksan paukkua, nainen kulkee ohitse jättäen hajuveden tuoksuisen vanan jälkeensä, pyllistää sopivasti minihameessaan...miehen on lähes pakko ottaa kontakti koomassaan. Onhan mies yksinkertainen eläin, vai onko?

    Äänestä

Ero tulossa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


henna kirjoitti:

Kysyn tämän suoraan: miksi Afrikasta tullut,suomalaisen miehen kans oleva nainen,vielä painaa yöelämässä minihameessa ja vääntelee itseään miesten edessä?
Eikö yhden miehen huomio riitä vaan omaa kelpaavuuttaan pitää todistella edelleen muidenkin edessä?Onko tää suomimies hyväksikäytetty ja oikotie onneen, vai mistä ihmeestä on kyse?
Selvää on,että rodusta,kansallisuudesta ja sukupuolesta jne. riippumatta tarve viehättää vastakkaista sukupuolta näköjään on ja pysyy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu