Nätti 1989 syntynyt tyttö A Schwarzeneggerillä :D
On, on!
15336
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
NAM ;D
Näin on namnam. varmaan monen nuoremmankin miehen mielestä!
Nuori kaunis tyttö saa julkisuutta jo vanhan ja hieman jo elähtäneen kehonrakentajan kainalossa. (ikäisekseen Arska kyllä hyvässä lihassa)
Kun löytyy uusi nuorempi niin Arska saa jäädä!
Tuo on Arskan tyttö, ei tytökaveri - siis jo aikuistunut lapsi :D
tytär suomeksi sanottuna ;D
molemmat QArskan tyttäret:
http://data.whicdn.com/images/23257029/Maria Shriver Women Conference 2010 Day 2 QZWBoQFnKyRl_large.jpg
vasemman puoleinen typy tossa ekassa kuvassa. Herkkujahan noi on molemmat. Ovatkohan perinneet Arskan määrätietoisen luonteen - voi miesparkoja ;D
Noita molempia kun pääsis vetelee sinne mistä ripulipaska tulee niin HUHHUH!
Näyttävät liikaa arskalta. Katsokaa nyt noita arnold-hymyjä! Hyi! Ehkä kos ei tietäis arskaa isäksi.... :yök:
Hyvännäkösiä. Ai kun olis hienoa, kun Arskan tyttäret imis mun munaa......
Näyttää olevan Arskalla pikkutyttö.
Hankkisi aikuisen naisen 30
Tuo on Arskan tyttö, ei tytökaveri - siis jo aikuistunut lapsi :D
Näyttäisi arskalla olevan pikku tyttö. Saisinpa minäkin joskun naisen. Mulla ei oo ketään. Olen ihan yksin. Yritän vällillä 15kesäsiä pissiksiä, mutta en saa edes niiltä.
Jaska olet aivan vitun läski, et näe eds omaa munaasi! Eikä sulla edes seiso, niin se voi johtua siitä. Olet myös luonne vikainen kusipää narsisti, niin se voi johtua siitä että kukaan ei halua olla sunkaa.
Onhan meitä läskejä moneen jakoon etenkin voimailupiireissä. Siellä erottuu isot ja pienet miehet, äks dee.
Eräässä englantilaisessa tutkimuksessa huomattiin että vain teelusikallinen chilipippuria aiheutti 25% kasvun aineenvaihdunnan toiminnassa. Jalopenoissa ja muissa tulisissa pippureissa on ainesosa joka kiihdyttää aineenvaihduntaa, jolloin myös kalorien kulutus lisääntyy.
Toinen vinkki:
Syökää pienia aterioita usein. Henkilöt jotka syövät 2-3 suurta ateriaa päivittäin laihtuvat huonommin kuin ne jotka syövät useita pienia aterioita muutaman tunnin välein. Aineenvaihdunta pysyy paremmin toiminnassa kun syö vähän ja usein.