karppaus ei yleisty ja hyvä niin

sillä haluan että kaupasta saa halvalla kermaa/voita/juustoja, lihatuotteita sekä kasviksia. muutenhan noiden hinta nousee taivaisiin. että jatkakaa mun puolesta karppauksen dissausta, kukkaroni kiittää, ei tässä muuta..
153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Valtakunnan lehdistö yrittää tasaisin väliajoin kertoa lukijoilleen, että karppaus on ohimenevä ilmiö: Uskokoot kuka haluua.
Näistä blogeista hiukan käsitystä kuinka ohimenevää se on.

http://karppaus.info/forum/index.php

http://www.vhh-terveysravinto.fi/keskustelu/

Lisänä ovat Ruotsalaiset sivut ja kymmeniä yksityisiä vhh blogeja. Tutustumista kyllä löytyy, jos kiinnostaa muu kuin notkuminen ainoastaan tällä palstalla bannaamassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jebulistavaan kirjoitti:

sillä haluan että kaupasta saa halvalla kermaa/voita/juustoja, lihatuotteita sekä kasviksia. muutenhan noiden hinta nousee taivaisiin. että jatkakaa mun puolesta karppauksen dissausta, kukkaroni kiittää, ei tässä muuta..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu