Jäit jotenkin "kaivelemaan" mieleni sopukoihin? Kukahan mahdoit olla? Tietty olit komea näky;) Kesällä näin sut työntouhussa ohimennen ja taisi sulla olla tatuointejakin;)
Raksamies haloo
Tuleva miehenikö?
7393
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Huh kun säikähdin että olit ihastunut samaan mieheen kuin minäkin. Onneksi kerroit et sillä on tatuointeja. Ei sit ole sama komistus.
Lisää vihjeitä!
Missä tavattu?
Tumma/vaalea?
;)
No tuota tuota, et ole kovin vaalea, mutta et myöskään tumma. Näimme(törmäsimme) työmaalla;) Ja, ja..ei sulle sitten ole ketään jäänyt erityisesti mieleen?
Ei ole jäänyt ketään erityisen hemaisevaa kyllä työmaalta mieleen. Naiset jotka tuolla pyörii eivät häävejä ole. Ja ei kyllä ihan hirveesti sytytä raksamuijat muutenkaan! :D
Hauskaa toki kuitenkin jos olisi joku ihailija, kerro vielä mihin päin Suomea menee :D
Ilmeisesti me ei olla sitten törmätty, koska olisit ihan eri mieltä:D:D Ja toisekseen, se ei välttämättä tarkoita, että tekisin takaa tai yleensäkään mitään siihen liittyvää:D Tuntomerkkejä/tunnisteita lisää myöhemmin.
Meidän työmailla ainakin näkynyt kovin sieviä maalaritytsyjä ja toinen tämänhetkisistä raksasiivoojistakin helkkarin hyvännäköinen eli kyll raksallakin kauniita naisia on ;)
Onhan niitä. Tässä hieman lisää nyt vink vink, Hki, Espoo, Vantaa ainakin. Jääkiekkokin jollain tapaa ;-)