Onko naisesta kivaa olla käytetty?

Tuntuuko hyvältä olla niin käytetty, että mies ei voi arvostaa?
7112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kyllä. Mutta miltä tuntuu olla ikineitsytvajukki? Pakottaako haaroväliä niin että on pakko runkata?

Äänestä

Ainakin käytössä oleminen näyttää olevan kivaa. Kivempaa kuin mistä miehenä voi edes haaveilla.

Äänestä

Kuka teidän arvostamisistanne piittaisi?

Äänestä

Onko miehestä kivaa olla niin alhainen ja saastainen olento, että sen kosketus tekee naisestakin jotain sellaista, mitä ei voi arvostaa?

Äänestä

Ettehän te piittaakaan kun mies on teille vain väline johonkin aineelliseen tai fyysiseen.

Älykkäitä naisia on promille..

Äänestä
  • lesboja.

    Äänestä

  • Ja he ovat kirjoitti:

    lesboja.

    tiedetään: on universaali ja karu totuus!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


9876543210 kirjoitti:

Tuntuuko hyvältä olla niin käytetty, että mies ei voi arvostaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu