Miksi Sedu halusi nähdä Diilin naisten tuherot ?

http://www.iltalehti.fi/viihde/20130...73615_vi.shtml

Tämäkö on nyt sitä "viihdettä", että nähdään naiset alasti uima-altaassa ?
Halusiko Sedu niin kovasti nähdä naisten pimperoita ?Miten tällaisia ihmisiä voi ottaa edes vakavasti ? Jätän koko ohjelman nyt väliin.
11306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

sedu halu nahda ensi jos kullin huva niin käytä..

Äänestä

vanhalla ketulla monet konstit ketä korkkaa.

Äänestä

Onneksi en nähnyt.

Äänestä

sedu naki kullin huva paika..

Äänestä

Kaikki terveet heteromiehet haluaisi nähdä Susanna Laineen tuheron. Minä istusin vaikka tunnin tärpättitynnörissä jos pääsisi edes hiukan vilaisemaan ihanan, vaalean Suskin pehmoista ja kosteakielistä tussukkaa.

Äänestä
  • Totta, myös persreiän haluis nähä

    Äänestä

halusi kerran elämässään nähdä pillun.

Äänestä

Onko sulla? Huoraamallahan noissa piireissä kaikki ylenevät. Kaikki on noissa piireissä kaupan ja rahalla saatavissa, näiden pyrkyrien on parempi totutella siihen.

Äänestä

Toivoisin kyllä edelleenkin että Susanna Laine jaksaa pysytellä neitsyenä, eikä anna kellekään.

On mukavaa ajatella että on siellä yksi siivoja koskematon, pitkänhuiskea tyttö tuolla julkkismaailman kaiken kohelluksen seassa.

Äänestä
  • bruAAAHHAAAaahahhaAAAhhh!!!

    Äänestä

mulla ei oo telkkaria joten olen vain kuulopuheiden varassa

sedu on hetero hieno juttu mutta aika halpamaista että alastomilla akoilla yritetään saada kattomaan jotain rahanpalvontaohjelmaa ja sitten rahamies uniikki räppää rahan ihanasta voimasta se on saa.tanasta se raha ja kyykyttää kaikki huoraamaan alasti noin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


järkyttävää kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/viihde/20130...73615_vi.shtml

Tämäkö on nyt sitä "viihdettä", että nähdään naiset alasti uima-altaassa ?
Halusiko Sedu niin kovasti nähdä naisten pimperoita ?Miten tällaisia ihmisiä voi ottaa edes vakavasti ? Jätän koko ohjelman nyt väliin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu