Paras juttu ikinä

mitä olen kuullut. Exäni raiskattiin sen jälkeen kun se jätti mut jonkun miehen takia. Sen mies kuulemaa raiskasi sen. Katkeraa selitystä siltä ja sen elämä meni päin per.settä kun se jätti mut. Säälin kyllä hiukan mut sympatiaa ei heru
498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei olisi kannattanut jättää kaltaistasi kunnon miestä.

Äänestä

Minkä helmen hän sinussa menettikään.

Äänestä

Sen siitä saa kun lähtee niiden baarijuoppojen matkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olen sinkku kirjoitti:

mitä olen kuullut. Exäni raiskattiin sen jälkeen kun se jätti mut jonkun miehen takia. Sen mies kuulemaa raiskasi sen. Katkeraa selitystä siltä ja sen elämä meni päin per.settä kun se jätti mut. Säälin kyllä hiukan mut sympatiaa ei heru

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu