Kuk on palstan Hannu Hanhi?

En minä tiedä!
756
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tiedän. Vastaus on H

Äänestä
  • Kuk H?
    ;) hähä

    Äänestä

  • kundi.kundine kirjoitti:

    Kuk H?
    ;) hähä

    Heppamattilan H

    Äänestä

  • tiätty H kirjoitti:

    Heppamattilan H

    Hahmis oli taas riehunut Heppamattilassa kotibileissä. Oli oikeen Iltalehdessä juttua.

    Äänestä

  • zisel kirjoitti:

    Hahmis oli taas riehunut Heppamattilassa kotibileissä. Oli oikeen Iltalehdessä juttua.

    ai no onnee silleki

    Äänestä

järetön tsägä siis tää voitti jokast egen viikko sitte et niinku vitun hep! ei oo paha laittaa paremmaks

Äänestä

The Hahmotelma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iso karvainen miäs kirjoitti:

En minä tiedä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu