Hei laihduttaja :

Jos haluat että sydämesi sykkii vielä huomennakin ota käyttöön BECEL.



Sydämesi kiittää !
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voi on myrkkyä sydämelle.

Mummoni kuoli ja pappani halvaantui voisulan vuoksi.

Äänestä

Eläinrasvat aiheuttaa syöpää ( H-S 22 .2 13 )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei sydänsuruja ! kirjoitti:

Jos haluat että sydämesi sykkii vielä huomennakin ota käyttöön BECEL.



Sydämesi kiittää !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu