Minä tarvitsen laastarin. Tarvitsen kipeästi laastarin.
Sellaisen joka tietää miksi on minulle laastari, mitä odottaa ja mitä ei. Ja mitä minä tarvitsen.
Tiedän että useimmat teistä tuomitsee ja tulen saamaan vihaista palautetta, mutta kun menee rikki sisältä niin tarvitsee jotain mihin tarrata. Mistä ammentaa voimaa. Ja minulle se on laastari.
Olen siis 34v. 7-vuotiaan lapsen yksinhuoltaja. Ja olen juuri lopettanut suhteen mieheen joka on minun elämäni suurin rakkaus. Minä en pääse siitä yli. En ole mallin mitoissa, mutta en ole mikään kammotuskaan. Ja se miksi en hae muualta, niin en halua loukata ketään, siksi teen tämän avoimesti.
Erityistoiveena olisi että sinulla olisi osaamista myös alistamiseen (makuuhuoneessa) Niin että unohtaisin fyysisen kivun ja nautinnon sekamelskassa sydämeni.
Niin ettei minun tarvitse itkeä sydämen vuoksi. Vaan kyyneleet virtaisivat ihan muun asian takia.
Iältäsi saat olla 35 - 50v. kunhan olet itsestäsi huoltapitävä, etkä rakastu minuun.
Kohtelet minua muualla tasavertaisesti mutta päättäväisesti.
Et kiinny myöskään elämääni etkä ajatuksiini. Et ole kiinnostunut minusta kuin sen suhteen kuinka hyvin saat minut unohtamaan.
Pyydänkö liikaa?
Laastaria...
Särkynyt Lumienkeli
5
299
Vastaukset
- Tukiside
Ehket...
- Käykö,.
Muumilaastari.
mistäs olet ?? tää vähän varmaan hankala paikka seuranhakuun kun ei tääl paljon voi yhteystietoja jaella
- kovap
Kuulostaa just siltä mitä lääkäri määräsi.
T Lääkärisi - Sattuuhan se!
Satutat itsesi vaan vielä pahemmin, eikä siihen enää laastarit riitä! Tarvitaan jo kiristys-side!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä282693- 911034
- 58901
- 66875
olet kaiken rakkauden arvoinen
Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy26847Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu6827Olisi kiva
Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä37800Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?
Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.65794Oot mun koko maailma
Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹75724Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu135708