Ja tiedoksi, että pistäkää sen psykiatrisi kanssa nyt kerralla se lääkitys kuntoon kun jo kolme vuotta sitten olit näissä varainhoitoharhoissasi tässä ketjussa . Kolme vuotta sitten kuviteltu omaisuutesi oli jonkun hesalaisen omaisuudenhoitajan hallussa ja laakerimaisteritutkinto suoritettu Hankenilta. Menikö sijoitukset päin helvettiä kun piti vaihtaa kotimainen omaisuudenhoitaja ruotsalaiseen vai oliko mitään omaisuutta ylipäätään...:D Ainoa hyvä pointti kolmen vuoden takaisessa jokelluksissasi on, että olit jo muuttanut pois pari vuotta sitten. Pysykin poissa jatkossakin äläkä vaivaudu enää kommentoimaan asioitamme tällä palstalla sillä tulemme vallan mainiosti toimeen ilman sinua.
Heavymetalli pilaa nuorison!
Jarmo T
3
205
Vastaukset
- Ohi meni
Ymmärsikö joku tästä jotain?
- neff
Tää viittaa selvästi johonkin tiettyyn henkilöön kenestä ei ole tietoa. Otsikon pointtia en tajua.
- ohimeni1
Nyt meni kyllä reippaasti ohi tuon kaverin pointti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1603082
Teemu Keskisarja (ps) loisti- ja hurmasi MTV:n tentissä.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kommentti-keskisarja-sekoitti-pakan-suomiareenan-puheenjohtajatentissa/9180380 Kuten5012625Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!351351Sinun ja kaipaamasi törmääminen
Missä sinä haluaisit sen satunnaisen kohtaamisen mieluiten tapahtuvan?1001324Ammuskelua Eliaksenkadulla
Mikä homma? Hirven metsästykseen vielä lähemäs 3kk. Oliko lie puuman metsästystä..?201170- 451069
Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.294977Luvattiin työpaikka, mutta mitään ei kuulukaan
Kuinka yleistä tällainen on? Ehdin jo iloita työpaikasta, turhaan, kun mitään ei kuulukaan työnantajasta, joka ilmoitti43936Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi109926Olen pahoillani jos kärsit.
Mutta meidän välejä ei voi korjata. Rakastin sua tiedoksi. Älä tee itelles mitään vaan hae apua.34880