Kertokaas kokeneemmat jermut, onko tuollainen takatallin lattia hanka teeseitse miehen uusia. Tarkastin tuossa autoa ja huomasin että se pohjavaneri irrottaa pintaa ja ajattelin että pitäiskö alkaa harkitten sen vaihtoa. Mitä olette mieltä? Oisko hankala jopi uusii koko takatallin laattia ja korvaa esim oikean paksuisella vesivanerilla?
Oisko jollain tiedossa linkkiä jossa olisi kuvamatskua työaiheesta?
Kiitos Etukäteen.
Oisko jollain tiedossa linkkiä jossa olisi kuvamatskua työaiheesta?
Kiitos Etukäteen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ai mikä lattia?? Kuuluuko siellä perässä olla lattiakin?? Ei meidän Hymerissä mitään lattia ole. Myyjä sano Kuopissa ,että ei pysy roskat sisällä, kun ei ole lattia : Oikeassa oli.
on myyjä Kuopissa pitänyt pöpireinoa pilkkanaan. Oikein menetelty myyjältä!
Tollo Tahvon muija kulkee takatallin kautta autoon. Ovesta kun hänen muijansa ei mahdu edes poikittain sisälle.
asiaa Tahvon muijalla sinun pöpireinon autoon on?
Katsos veliseni , Tollo Tahvo kun ei pysty enään nussuttelemaan ,kun vehje ei ylety.
Aika yksinkertainen syy se on. On yhtä yksinkertainen ,kuin Tollo Tahvo on !!
Tahvon muija kierrä pöpireinon hyvin kaukaa, niinkuin kaikki muutkin tekevät!
http://kaksplus.fi/keskustelu/plussalaiset/mitas-nyt/1097515-millainen-urakka-asuntovaunun-peruskorjaus/#post12448588
Rumatikki pitäis olla,ei lattiat mätäne.Ainoa kunnon kuivattaja.
Totta turiset. Tahvokin kuseskelee Hymerinsä nurkkiin ,niin silloin rumatikki kuivaa Hymerin ,ja Tahvon raappahousut !! On kätevä peli Rumatikki
hykertelemättä lukea noita pipireinon aivoituksia. On se niin huvittavan pöpi!
Olisiko Tahvolle tarkoitettu piristystä Niuvaan ??
Älä sitten tee siihen takatalliin mitään somalin mentävää välipohjaa,ettei jossain ulkomailla tule salamatkustaja kyytiin,niinkuin Pösön omistajalle kävi.
http://www.autonet.ee/uudised/kurioosumid/54888
Näin minä vähän ajatelinkin.
Rumatikki on ehdoton,halpa ja pärjää pikku pakkasillakin.