Syitä sinkkuuteen

Useimmiten..

Yleisimmät syyt miehillä:

1) liian pieni erektio
2) sekä kaljamaha
3) lisäksi työtön
4) lihava, hieltä haiseva (peseytyy harvoin)
5) itsekeskeinen -> ei osaa kuunnella, höpisee vain omiaan

Siinä on viisi "karkotinta". Sellaisen yksilön kohdalla (jolla on nuo kaikki viat) ei ole ihmettelemistä, että miksi on sinkku. TIETYSTI on sinkku.

8

255

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lifemocker

      Yleisimmät syyt naisilla:

      1) liian suuret luulot itsestään
      2) sekä kaljamaha
      3) lisäksi työtön
      4) lihava, hieltä haiseva (peseytyy harvoin)
      5) itsekeskeinen -> ei osaa kuunnella, höpisee vain omiaan

      • Pääsetkö

        naisen pääkopan sisälle ja tiedät, että nyt on liian suuret luulot itsestä? Miten tuollaisen asian voi tietää toisesta?

        Vai tarkoititko sen asian niin, että jos nainen luulee itsestään liikoja, hän laittaa liian ankarat hakukriteerit kumppanin etsinnässä?


    • surunveri

      Hieman itsekeskeinen olen kyllä, mutta en sillä tavoin ettenkö osaisi kuunnella, joten minusta tällä hetkellä mikään näistä ei päde minuun, koska olen tuossa kuntouttavassa työtoiminnassa. Vaikka onhan se melkein sama kuin työttömyys. Melkein. En toki vihjaile, ettäkö syyt sinkkuuteni olisivat jokin mysteeri.

    • J K

      Vai niin.

    • oi mikä paljastus

      Kiitos tiedoista. Kerro lisää suuria totuuksia, kun olet niin viisas.

    • Mies1985

      Mitä nuorempi nainen, sitä hoikempi käsi. Mitä hoikempi käsi erektion ympärillä, sitä isommalta erektio näyttää. Mitä nuorempi ja kokemattomampi käsi, sitä paremmin myös erektio paisuu.

      • Tuollaisia

        mietit? Jos oot alkup. Sama asia vaikka feikki oliskin


    • 232

      Anteeksi, mutta syy numero 1 ei ole syy. Ja hetkellinen työttömyyskään ei ole este.

      Kaljamahaisuus, haiseva, LIIKA läski ja itsekeskeisyys sen sijaan ovat syitä, jonka vuoksi en joidenkin miesten kanssa lähde edes treffeille.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      70
      4505
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      105
      3759
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      113
      3391
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      33
      1948
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1911
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      88
      1202
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      92
      957
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      125
      912
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      55
      905
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      817
    Aihe