Nyt on monta viikkoa jo jalkojareenatessa tullut paha päänsärky ja huimaus osaako kukaan kertoa mistä moinen voi johtua? voiko esim johtua tehonlisääjästä? käytän crazea. Itse en usko tuohon vaihtoehtoon , mutta kiva tässä ois saada selkoa et voiko olla jostain vakavammasta kysymys.
osaako kukaan kertoa syytä?
adsaddddddddaaaa
5110
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Koita olla ilman tuota ainetta. Mulla tuli paskan mukana verta, ku vedin lisäprotskuja.
Eiköhän tuo selviä parhaiten kun pistät pulssi/verenpainemittarin treenin ajaksi lokkaukselle.
Kuppahan se.
Yksi vaihtoehto: jos teet esim. kyykkyä ja liike ottaa selän päälle, niin selkävaivoistahan voi seurata päänsärkyä ja huimausta. Eli tarkkaile tuntuuko selän nikamissa "lukkoja" tai vastaavaa.
Mites olis hengitys tekniikka väärä/heikko tai neste tasapaino pielessä. Noi jalka-treenit on usein tollasii et imee koko kropasta mehut.