osaako kukaan kertoa syytä?

adsaddddddddaaaa

Nyt on monta viikkoa jo jalkojareenatessa tullut paha päänsärky ja huimaus osaako kukaan kertoa mistä moinen voi johtua? voiko esim johtua tehonlisääjästä? käytän crazea. Itse en usko tuohon vaihtoehtoon , mutta kiva tässä ois saada selkoa et voiko olla jostain vakavammasta kysymys.

5

106

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kehari34

      Koita olla ilman tuota ainetta. Mulla tuli paskan mukana verta, ku vedin lisäprotskuja.

    • älä leiki terveydell

      Eiköhän tuo selviä parhaiten kun pistät pulssi/verenpainemittarin treenin ajaksi lokkaukselle.

    • Ana Musklelta

      Kuppahan se.

    • selkäkö

      Yksi vaihtoehto: jos teet esim. kyykkyä ja liike ottaa selän päälle, niin selkävaivoistahan voi seurata päänsärkyä ja huimausta. Eli tarkkaile tuntuuko selän nikamissa "lukkoja" tai vastaavaa.

    • Veikkaus

      Mites olis hengitys tekniikka väärä/heikko tai neste tasapaino pielessä. Noi jalka-treenit on usein tollasii et imee koko kropasta mehut.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      75
      4547
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3793
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      147
      3509
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      41
      1992
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1239
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      125
      1064
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      136
      991
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      933
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      847
    Aihe