Eli voitteko kertoa mistä voisin tilata tyttöystävälleni ja itselleni sellaiset kaulakorut sillee et niis molemmis oisi puolikkaat sydämmet?Eikö teidänkin mielestänne moinen olisi ihan kiva? :D
koruu
Yeah
353
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
hei niitä saa ostaa melkein jokaisesta korulilikkeestä. ja kyllä se on todella kiva, itelläni ja poikaystävälläni on sellaiset. ennen kuin annoin toisen puolikaan hänelle niin kaiversin siiheen meidän nimet( omille puoliskoille) ja sitten se päivämäärä milloj me alettiin seurustelemaan.
Viittiks linkata jonku sivun misä oisi sellaiset?En jaksa itse vaivautua näin illalla :D Ja enkä pääse käymään liikkeessä paikanpäällä koska asun mettäsä :D
No oletpa todella viitseliäs ja laiska, vai rtkö
vaan osaa käyttää googlea?
Esim. http://www.jasmi.net/product_catalog.php?c=118
Korua kutsutaan ns. Twinpeaks -koruksi joka on tuttu yhdestä ikivanhasta tv-sarjasta. kyllä noita löytyy. Olikohan jossai mulletoi.comissakin ja riippuu moten kestävän haluaa, sitä enemmän maksaa (laatu nimittäin).