Onko jotain tiettyä kaavaa miten naiselle tulisi lähettää viestejä puhelimella? Ja kuinka usein naiselle voi laittaa viestiä etten vaikuta yli innokkaalta.. Olen 21v mies ja tavannut mukavan naisen ja haluaisin neuvoja.
Miten naisen kanssa tekstaillaan?
Tekstaajaaaa
5399
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ei liian innokkaaksi kannata heittäytyä. yleensä ite olen aluksi laittanut naiselle jotain ja tämän jälkeen ottanut vähän etäisyyttä, että "ottakoot minuun seuraavan kerran yhteyttä jos tätä kiinnostaa". en halua alkaa itseäni kellekkään tyrkyttämään jos tätä ei kiinnostakkaan
Olkoon tässä vaikka Muija ja Ukko.
Aloita Muijapieni ja sitten jotain sopivaa ja loppuun aina halitUkolta, niin hyvin menee.
Entäs jos muija onkin iso???? ;D
Eihän se mtn, jos muija on amatsoni. Sehän on sitä katteetonta höpinää, jota naiset haluaa kuulla, että tuntee itsensä niin rakastuneeksi ja tavoiteltavaksi. Yks oli mun mittanen ja rotevampi kuin mä ja hyvin tehos.
Ei ainakaan useammin kuin kerran päivässä. Varsinkin jos olette vasta tavanneet. Ja voithan vaikka soittaakin :)