Jippii! Suomi pääsee eroon Kyllösestä!

Pullukka-ministeri Merja Kyllönen ilmoitti Hjalliksen tv-ohjelmassa pyrkivänsä ensi vuonna Europarlamenttiin. JES! Päästään eroon siitä kävelevästä katastrofista!
471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tarvitsee lentokoneessa kaksi paikkaa,kalliiksi tulee.

Äänestä
  • se varmaan ajaa kuten tähänkin asti, taksilaskut on ollu yli 2000 euroa kuukaudessa.

    Äänestä

  • Sukulaisen taksilla kirjoitti:

    se varmaan ajaa kuten tähänkin asti, taksilaskut on ollu yli 2000 euroa kuukaudessa.

    Kuskattu aina tilataksilla, sopii perse paremmin takapenkille

    Äänestä

kuka sitä äänestää, en minä ainakaan näitä vasuri - mamuttajia ja kepulaisia koskaan äänestä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.................... kirjoitti:

Pullukka-ministeri Merja Kyllönen ilmoitti Hjalliksen tv-ohjelmassa pyrkivänsä ensi vuonna Europarlamenttiin. JES! Päästään eroon siitä kävelevästä katastrofista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu