Uskomaton epä-tosi mies

Tässä on sitten mun, omat haku kriteerit ihanne naiselle :)

- Älykkyys --- erittäin tyhmä

-alapää ----erittäin sheivattu ( saa olla ohjuri raita, jopa toivottavaa) grr...

-WOW factor ----- erittäin aktiivinen kissa sänky leikeissä WINK, WINK

JA VIIMEISENÄ

- LOADED ---- hynä tilanne balanssissa --- ( nainenkin maksaa )

Pyydettäessä listaa voidaan tarkentaa, kiitos paikan hakijoille
9160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

No, meillä ei sitten tule koskaan natsaamaan.

Mulla kun tuo miehen älykkyys on aika korkealla kriteeristössä.

(Tarkistappa tuo "haku kriteerit" kirjoitusasu....melkein meni oikein....
Ja tuon "ihanne naisen" oikeinkirjoituksen olisit voinut tarkistaan palstan otsikosta.)

Kannattaa jatkossakin keskittyä niihin alapääkarvoihin kun etsit naista itsellesi....

Äänestä

OIKEIN KIRJOITUS = MIEHEN ÄLYKKYYS ??????

Äänestä

Mun ajatukset nyt menee niin, että älykäs ihminen tajuaa, että omaa äidinkieltään on hyvä osata kirjoittaa edes peruskoulun minimivaatimusten mukaisesti. Yhdyssanat opitaan jo alakoulussa.

Ja jos mies on sitä mieltä mieltä, että kirjoitustaito ei ole niin kauhean tärkeää, en pidä miestä kauhean älykkäänä.

Eli ei se kirjoitustaito itsessään, vaan asenne siihen...

Äänestä

"Eli ei se kirjoitustaito itsessään, vaan asenne siihen" KIITOS ;)

"Mun ajatukset nyt menee niin, että älykäs ihminen tajuaa, että omaa äidinkieltään on hyvä osata kirjoittaa edes peruskoulun minimivaatimusten mukaisesti. Yhdyssanat opitaan jo alakoulussa"

Eli "älykäs mies" osaa kyllä kirjoittaa paperille oikein, että kohta peitto heiluu, mutta toteuttamis vaiheessa äly ei enää riitäkkään ??

Tai, että terveyslautakunnan minimivaatimusten mukaisesti, alle keskimääräisen /-0.5 cm munan kanssa ei hommiin käydä???

Kaavasta poikkeavan elämän eläminen on varmasti kokeilun arvoista, ehkä hauskaakin. Jopa kirjoitus fetissistä voi parantua.

Äänestä

Huh nyt kyllä on koko joukko saivartelijoita liikkeellä. Suuhuni tungetaan sanoja ja ajatuksia, joita ei kyllä löydä kaivamallakaan.

En ymmärrä miksi luku- ja kirjoitustaitoinen mies olisi sängyssä huonompi? Jotain luolamiesfantasiaako tässä nyt haetaan...?

Tuo terveyslautakunta lensi sitten jo ihan yli.

Kaavasta saa toki poiketa, mutta itselleni tuo luku- ja kirjoitustaidottomuus ei anna kiksejä. Mutta kukin tyylillään, en minä ole sanomaan muiden haluista mitään.

Olen sillä tavoin kieroutunut, että pidän älyä( huumorintajua rehellisyyttä muita henkisiä ominaisuuksia) seksikkäinä. Arvostan ed. mainittuja asioita enemmän kuin miehen ulkonäköä.

Ja jos mies vielä lukee kirjoja, niin...auts!

Äänestä

Kirjoja lukeva mies = semigay :P

Äänestä

Olen sillä tavoin kieroutunut, että pidän älyä( huumorintajua rehellisyyttä muita henkisiä ominaisuuksia) seksikkäinä. Arvostan ed. mainittuja asioita enemmän kuin miehen ulkonäköä.


Oi joi, "pidän älyä( huumorintajua...) Älyttömän väärin kirjoitetty, sieltähän uupuu välilyönti, todella huolimatonta, ja niin turn on :pppp

Äänestä
  • Hah, sieltähän uupuu 3 välilyöntiä, erittäin turn off. Kyllä viisas nainen osaisi kirjoittaa oikein :P

    Äänestä

"Ja jos mies on sitä mieltä mieltä, että kirjoitustaito ei ole niin kauhean tärkeää, en pidä miestä kauhean älykkäänä.

Eli ei se kirjoitustaito itsessään, vaan asenne siihen... "

PAREMMINKIN =

Ja jos nainen on sitä mieltä mieltä, että kirjoitustaito ei ole niin kauhean tärkeää, en pidä naista kauhean älykkäänä.

Eli ei se kirjoitustaito itsessään, vaan asenne siihen...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Varmastinatsaa kirjoitti:

Tässä on sitten mun, omat haku kriteerit ihanne naiselle :)

- Älykkyys --- erittäin tyhmä

-alapää ----erittäin sheivattu ( saa olla ohjuri raita, jopa toivottavaa) grr...

-WOW factor ----- erittäin aktiivinen kissa sänky leikeissä WINK, WINK

JA VIIMEISENÄ

- LOADED ---- hynä tilanne balanssissa --- ( nainenkin maksaa )

Pyydettäessä listaa voidaan tarkentaa, kiitos paikan hakijoille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu