Katy Perry säätää YTM:n kanssa

http://www.iltalehti.fi/viihde/2013032016804523_vi.shtml

Eiväthän nuo naisten säädöt YT-miesten kanssa kokonaan kunnolla lopu, vaikka "ero" tuleekin.
166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Totta kai han on julkkiksen kanssa kun on julkkis itsekin. Teidan mielestahan miehesta tekee YTM:n jo pelkka maine/status/kuuluisuus, joten vaikka han ei olisi juuri tuon miehen kanssa, niin kenen tahansa julkkiksen kanssa oleminen riittaisi siihen etta han olisi "YTM:n" kanssa. Jos olisin julkkis, en itsekaan uskaltaisi seurustella taviksen kanssa koska pelkaisin hanen olevan kanssani vain koska olen kuuluisa ja suosittu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


11+7 kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/viihde/2013032016804523_vi.shtml

Eiväthän nuo naisten säädöt YT-miesten kanssa kokonaan kunnolla lopu, vaikka "ero" tuleekin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu