Varkautelainen höttä häiriköi täälläkin.
lchf -höttä on Ruotsissa jo kansantauti
skarpattu on :
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
AIKA ESITTÄYTYÄ!
Nyt kun olemme yhdessä (SUOMI24 johto, sivun ylläpito, häirikkösika ja pieni minä) saattaneet menestykselliseen loppuun tämän sivun täydellisen tuhoamisen olisi mielenkiintoista tietää ketä nämä avustajani todellisuudessa ovat olleet.
Minun tietoni ovat jo kaikilla joten nyt oolisi mukava tietää ketä nämä avustajani ovat olleet. Olen todella kiitollinen saamastani avusta joten haluaisin mielelläni osoittaa kiitoksen sinne minne se kuuluu. Olen tietenkin tyytyväinen jos saan edes nimet, mielisairaalan nimen ja osaston nimen missä nämä loistavat ”keskustelijat” ja innokkaat ylläpidon ja johdon edustajat ovat sijoitetttuna hoitoa varten.
Kiitos vielä kerran. Job well done (hyvää työtä nuijat, hyvää yötä Suomen mitääntekemättömin ”foorumi”)
Ystävällisin terveisin Veijo
http://lchf3356.blogit.fi/kuka-mina-olen/
Kuinka suuri on mielenkiin LCHF ruokavaliota kohtaan Suomessa? Luennoin ensimmistä kertaa Suomessa , Uusikarlebyssä,. En odottanut suurempaa yleisömäärää mutta sali oli täynnä. Hauskaa, että suosio Suomessakin on näin korkealla. Monet yleisössä kertoivat suurista terveysvoitoista ja painonpudotuksista. Kuitenkin vaikuttaa siltä että vastustus huonosti lukeneen saiaanhoitohenkilöstön ja rasvanpelkoisten asiantuntijoiden taholta on kovempi kuin Ruotsissa. Suomessa on vielä paljon tehtävää.
http://www.kostdoktorn.se/publikrekord-i-finland/