Hei kaikki!
Haluisin tietää ootteko laihtunu paljon olematta syömättä lähes kokonaan?
Paljon laihduitte ja missä ajassa?
Vastailkaa pliis.
Laihaksi syömättä!
1
175
Vastaukset
- järki ho-hoi
Ääliö. Se on anoreksiaa. Kysy syömishäiriöt-palstalta.
Tuolla tavalla vain pahennat BEDiäsi. Muuta elämäntapasi kokonaan. Muu ei toimi. Ala urheilemaan ja syö terveellisesti sekä elä muutenkin säännöllisesti.
Syömättä olemalla menetät lihaksesi. Paino siis putoaa, mutta läski jää. Nättiä? Et siis laihdu, näytät vaan kamalammalta hyytelöltä, jollei sitten käy niin kuin suurimmalle osalle yrittäjistä: lihoo entistä enemmän loppujen lopuksi.
Laihtuminen riippuu lähtöpainosta, yleisestä aktiivisuudesta, muista lähtökohdista, liikunnasta, syömisistä, henkilökohtaisista ominaisuuksista ja persoonasta.
Unohda kiire ja hätä. Voit aloittaa projektisi vaikka juttailulla. Reipasta ylipainoa ei kadoteta mihinkään muutamassa kuukaudessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain31711931Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-15211079Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2526407Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2265222Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1683684- 1743558
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin502523Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3292000Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov121834Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi171735