Mopo savutti koko yön ja nyt koskaa päätä... tai siis osaa siitä mikä on enää jäljellä.
Hyvää ötyä
Hyvää ötyä
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Huomaa että sivulla hilluu joku aivovaurioitunut sika joka ei muista edes omaa nimeään vaan kirjoittaa älyttömyyksiään minun nimimerkilläni.
Sama aivoinvalidi on myös ottanut käyttöönsä Antti Heikkilän nimen. Antti Heikkilä on yksi todella harvoja lääkäreitä Suomessa joka levittää tietoa terveellisestä ravinnosta niin dianeetikoille, ylipainoisille ja terveille.
Yllämainittu on tietenkin ylläpidon retaardien mieleen koska on erittäin suuri mahdollisuus että tämä häirikkösikailu hoidetaan täysin ylläpidosta.
Nyt sitten häirikkösiat:
Hakekaa esille 1 raportti joka tukee virallisen ravintosuosituksen tyydytetyn rasvan pelkoa.
Mainostaja-SUOMI24 sivuilla
Lahjoita rahasi hyväntekeväisyyteen sen sijaan. Ei mitään järkeä mainostaa sivuilla miissä ylläpito ja pari idioottia hoitaa kaiken kirjoittelun. Näillä vajaaälyisillä yksilöillä ei taatusti ole mitään ostovoimaa
Täysin käsittämätöntä että ylläpidon täysin kykenemätön idioottilauma (ns. luotsit) ja pari kappaletta päälleen pudotettuja räkänokkia("Antti Heikkilä" ja "VP?") saavat edelleen sotkea sivua. Eikö kaatopaikalla (SUOMI24) ole varaa palkata henkilökuntaa, johdosta lähtien, muualta kuin mielenterveyden hoitolaitoksista?
http://lchf3356.blogit.fi/
Voi noita "raukkaparkoja reppanoita" joilla ei ole omaa identiteettiä, eikä mitään asiaa
AIKA ESITTÄYTYÄ!
Nyt kun olemme yhdessä (SUOMI24 johto, sivun ylläpito, häirikkösika ja pieni minä) saattaneet menestykselliseen loppuun tämän sivun täydellisen tuhoamisen olisi mielenkiintoista tietää ketä nämä avustajani todellisuudessa ovat olleet.
Minun tietoni ovat jo kaikilla joten nyt oolisi mukava tietää ketä nämä avustajani ovat olleet. Olen todella kiitollinen saamastani avusta joten haluaisin mielelläni osoittaa kiitoksen sinne minne se kuuluu. Olen tietenkin tyytyväinen jos saan edes nimet, mielisairaalan nimen ja osaston nimen missä nämä loistavat ”keskustelijat” ja innokkaat ylläpidon ja johdon edustajat ovat sijoitetttuna hoitoa varten.
Kiitos vielä kerran. Job well done (hyvää työtä nuijat, hyvää yötä Suomen mitääntekemättömin ”foorumi”)
Ystävällisin terveisin Veijo
http://lchf3356.blogit.fi/kuka-mina-olen/
Sairaaloissa on tietosuojatuva ja ei näiden "kollojen" tietoja saa mihinkään antaa ja sotaan myös että "hulluna on hyvä olla". Kyllä noita paskakiroituksia jo aika paljon poistettiinki ylläpidon toimesta mutta no "palliriinat jä näköjään vielä vapaaksi".
eläkepappjon ulostuskirjeet kuuluu seksuaalisesti erikois-sivustoille--
papat tykkää leikkiä ulosteilla heheheheheheheheheh.
uusajattelija on Puustisen serkkupoika