Löysin tälläisen erillaisen, mutta upean bändin. Kuunnelkaa ihmeessä ja kommentoikaa :)
http://www.youtube.com/watch?v=y0yOXy_i6-s&list=PL232DBD5DBB4B82A6
Kina the band
kingofthemusic
3
195
Vastaukset
- jam2
Kiitos, tämä todella pelasti päiväni. Vaimonikin piti videosta. Missä näitä voi kuunnella livenä, keikkakalenteria tai vastaavaa?
- muusikko5
Nämä pojat osaavat soittaa myös metallia :)
- KINA J
https://soundcloud.com/kina_band
https://www.facebook.com/Kina.band
Kina etsii myös tällä hetkellä laulajaa, et jos löytyy tutun tuttuja, jolta homma voisi luonnistua niin ottakee yhteyttä yllä olevien linkkien kautta.
KINA / J
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796135Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695930Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443962Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452365Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42345Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1191403- 121231
- 1851077
- 59887