Itse naisena kiihotun esim kun mies puree alahuultaan tai jos saan sen kiinni vilkuilemasta salaa mun tissejä.
Mistäs naisten eleistä tai tälläsistä pikkujutuista te miehet kiihotutte?
Mistäs naisten eleistä tai tälläsistä pikkujutuista te miehet kiihotutte?
Vastaukset 14
Vanhimmat
Harvoin naisen naaman vääntelyt, tukan heittelyt yms. ovat kiihottavia, yleensä vain näyttää aika hölmöltä.
juurikin näin
Eihän ne kiihota, muuten kuin sen takia, kun tietää niiden olevan flirttiä. Niistä siis tietää, että nainen on kiinnostunut. Usein tai ainakin joskus..
Luonnollisista, aidosti tapahtuvista eleistä.
En kiihotu mistään. En ole ikinä saanut naista ja en usko että saa n naista ikinä. Joten olen luopunut kaikesta seksiin viittaavasta.
mielenosoitukseksi?
kostoksi.
Vaikea sanoa eleistä, mutta jos naisella on hyvä perse ja hän kyykistyy silmieni edessä niin en tiedä mitään taivaallisempaa näkyä.
Typerä kysymys: mies kiihottuu naisesta kokonaisuutena jos nainen on oikeanlainen...ja se taas on makuasia, mutta oikeanlaisella naisella kaikki on täydellisesti oikeassa paikassa ja sivistyksen ja hyvän luonteen kanssa kyse on silloin aivan täydellisestä paketista...hyvin yksinkertaista kun sattuu kohdalle!
kiihottuuko poika jos häplää sitä munista e siil on kuitenki housut?
''Mistäs naisten eleistä tai tälläsistä pikkujutuista te miehet kiihotutte?''
- keimaileva kävely/keinuva lantio kävellessä
- silmäkulmilla vilkuilu
- luonnollinen kumartelu, jolloin takamus & etumus pääsevät parrasvaloon parhaiten (tässä tapauksessa luonnollinen = ei suunniteltu tai suunniteltu ERITTÄIN hyvin)
- hissikatse joka päätyy hymyyn tai alahuulen puraisuun
- se kun nainen siirtää hiuksiaan kasvoilta korvan taakse
- paljaiden reisien hierominen toisiaan vasten jännityksestä/kiimasta
- kieltäytyy tarjotusta juomasta mutta ehdottaa siirtymistä yksityisimpiin tiloihin
"- paljaiden reisien hierominen toisiaan vasten jännityksestä/kiimasta"
Omien kanssa vai miehen? :D
En näe mitään vikaa kummassakaan...
Kuinka noi tissit on aina ja ikuisesti ongelma..Mutta vain naisille?