Nyt on avattu naisten huippukenkiä tilaustyönäkin tekevä kenkäkauppa nettiin. Toimii Hollannissa, mutta tilaukset tulevat nopeasti ja luotettavasti. Monipuolinen valikoima ja mitä ei ole, sen voi tilata. Hinnat ovat kohtuulliset, paljon mahtavia korkokenkiä! Suosittelen!!
www.milliesheels.com
Huippukenkiä netistä!
3
748
Vastaukset
- #Natassha
En sanoisi, että kauniita kenkiä.Tyhmät nuo "kestää seitsemän viikkoa tehdä" -selitykset.
Muutenkin halvanoloista. - kenkäfriikki
Ei ollut minunkaan mieleen, sivutkin oli halvan näköiset, samoin tuotekuvat. Kengät sinänsä ihan normaaleja peruskenkiä, mutta eivät hintansta väärti. Ja tuon näköisiä saa suomestakin.
Itse surffailen dinsko.fi - Tanja79
Sain itselleni sopivat korkkarit näiden nettisivujen välityksellä. En ymmärrä, mitä valitatte, minusta kengät olivat hienoja. Ja toimitus tuli nopeammin kuin luvattiin! Kivoja korkkareita ja mukava "kauppias"! :-) Kiitos Coopy, kerro lisää vinkkejä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082824Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061172Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831015Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1241002- 671000
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait269948Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka320921Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768