Miksi ei kannata seurustella mamujen ex-naisten kanssa:

http://www.aamulehti.fi/Kotimaa/1194806494951/artikkeli/mustasukkaisuus johti palkkamurhaan oulussa epaillysta kansainvalinen etsintakuulutus.html

Muistuu mieleen tapaus Shkupolli
12451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Toivottavasti Vihtahousu kutsuisi monikulttuurin takaisin kotiin.

Äänestä

Hiljaa T.!

Äänestä

Toivottavasti edes sai pillua ennen delaamista.

Äänestä

Sinänsä ihan hyvä huomio tämä juttu. Tämä alleviivaa, miksi yh:t eivät ole ihan sitä terävintä kärkeä miesten keskuudessa. Tämä erittäin valitettavalla tavalla kärjistynyt tapaus on hyvä esimerkki, minkälaisia ongelmia saattaa tulla, kun tutustuu naiseen, joka on eronnut ja jolla on lapsia.

Huonoin YH on nimenomaan sellainen, jolla on ylipäänsä minkäänlaisia suhteita entiseen mieheensä. Pidätän vielä itselläni teoreettisen mahdollisuuden tutustua äärimmäisessä hädässä yksinhuoltajaan, joka on muuten erittäin laadukas, jolla on yksi lapsi JA joka on täydellisesti katkaissut välinsä mieheen. Muut yh:t ovat auttamatta pois laskuista. Exän ei tarvitse olla edes vainoavaa tyyppiä, kyllä yksikin kasvatusohje häneltä olisi sietämätön.

Äänestä

Jos kyseessä on suomalainen nainen niin sitten iso yöks, mutta jos nainen itse on kuuma mamu niin jees.

Äänestä

ollaan kuumaverisimpiä eikä hyväksytä sitä, että nainen vaihtaa miestä kuin mustalainen hevosta

Äänestä

tappajakulttuuriin

Äänestä

lähiövalaisiin tatuoida varoitusteksti "Monikulttuurinen suhdehistoriani voi vaarantaa henkesi"?

Äänestä

Kyllä mamujen ex-nainen on parempi kuin ei mitään. Siis jos ei parempaa saa, niin ihan ok.

Äänestä

Ei kannata seurustella kenenkään muunkaan ex-naisen kanssa. Aisuriksihan siinä itsensä tekee. En ymmärrä miksi naiset tekevät niin suuren numeron siitä että nussiminen vieraan miehen kanssa ei ole tapahtunut suhteen aikana vaan aikaisemmin. Ei sillä ajalla ole mitään väliä, aisuri on aisuri.

Suhteen jälkeen nainen tietysti saa jakaa vaikka niin että reikä repeää. Olennaista on että alussa on neitsyt. Jos vaikkapa korkkaan kauniin teinineitsytnaisen ja alistan sen nussintavaltani alaiseksi, pidän sitä nussinnassani pari vuotta kunnes se täyttää 20v ja rupsahtaa kelpaamattomaksi. Silloin luovun nussintavallastani ja jos joku toinen täysi pelle mies haluaa alistua aisuriksi ja naama punaisena häpeästä ähkiä käytetyn tavaran päällä, niin siitä vaan.

Nauran räkäisesti ajatellessani miten jonkun mulkku luistaa spermallani voidellussa putkessa.

Äänestä
  • on oikeastaan parempi kuin täysin käyttämätön.

    Äänestä

Ja toinen syy miksi ei kannata seurustella mamujen ex-tyttisten kanssa:

B-hepatiitti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hengenvaarallista. kirjoitti:

http://www.aamulehti.fi/Kotimaa/1194806494951/artikkeli/mustasukkaisuus johti palkkamurhaan oulussa epaillysta kansainvalinen etsintakuulutus.html

Muistuu mieleen tapaus Shkupolli

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu