Missä olet

positiivinen ja hurmaava kiltti ihannenaiseni. Myös sais olla savuton, eikä mustasukkainen
3118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

täällähän minä! :) olen sitten aluksi vähän ujo... ja saatan hymyillä suorastaan omituisen helposti, älä ihmettele.

Äänestä

Ujous on vaan söpöä ja ujous menee ohi kun tutustuu

Äänestä

Onko? Hyvä jos joku on sitä mieltä :) Ja niinhän se tuppaa ohi menemään. Onneksi. Nähdään joskus!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


odottelen sua kirjoitti:

positiivinen ja hurmaava kiltti ihannenaiseni. Myös sais olla savuton, eikä mustasukkainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu