Kypsä nainen tietää mitä haluaa. Naisessa pitää olla mistä ottaa kiinni. Mitkään kukkakepit ei kiinnosta.
Keski-ikäiset ja pyöreät naiset ovat parhaita
Suomalainen mies
54716
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 54
Vanhimmat
Juuri niin 40 50 naiset
http://matureswimsuit.tumblr.com/image/43085763506
http://fattang.tumblr.com/image/47736312130
Läskifetissin omaavat voisivat pysyä omissa piireissään, sori vaan. = )
Niinhän tässä omaa ketjua aloitetaan, joten voit poistua....
niimpä ja kukkakeppifetissit ja teinilasten kuolaajat vois pysyä missa piireissään
Hahaah! Niin juu, eli sellainen 95 - 60 -90 ja 25-vuotias vai? Koittakaa ymmärtää että ihannoitte saurautta, joka tekee teistä mieleltänne sairaan. Toisaalta, on mukavaa kun on kaltaisianne henkisesti rajoittuneita yksilöitä joille voi tosissaan nauraa! = )
Kyllä ikä ja rehevyys on hyvästä naiselle.
http://woodtwat69.tumblr.com/post/32111508355
http://scottorsteve.tumblr.com/post/21516834850
Jos olisin tollanen läski niinkuin noi ämmät en ikinä kehtaisi kenenkään antaa kuvata itseäni.Oksentaisin varmaan kun oman kuvani näkisin.Yäk.Naiset jotka ei pidä minkäänlaista huolta itsestään.Tämän kirjoitti itsestään huolehtiva n46
Upeita naisia ovat. Oletko kaappihomo kun poikamaiset vartalot sinua niin kiinnostaa?
Hyvä jos olet tyytyväinen itseesi ja nyt me tiedetään se;)
Mutta rehevä nainen vaan on mun mielestä kaunisi.
Todella kauniit ihot näytti olevan molemmilla naisilla.
Harvinaista..meinaan tommonen silkkinen pinta, oli sitten hoikka tai pullukka.
Oof olet todella idiootti.Olen nainen eli en voi kappihomokaan olla.Ja tonne viestiketjua eteenpäin yks ihastelee näiden läskitanttojen ihoa.Anteeksi nyt vaan mutta eikö sytytä...photoshoppausta näiden ämmien kans harrastettu oikein olan takaa.Ei kai niitä muuten kukaan edes te läskifetissit vois katella.
Ok, tunnustan erehtyneeni. En olisi uskonut että yksikään nainen voi olla noin umpimielinen.
Ihan olen livenä nähnyt pullukoita naisia, joiden iho on hehkeä, kasvot kauniit ja vartalo viehkeä. Mallikuvauksissa - olkoon sitten vaikka xl-mallikuvauksia - varten meikataan hoikatkin juhlatällinkiin, ja tottahan se nyt saa kasvot kiehtovammiksi. Miksi xl-mallit olisivat poikkeus?
Mahtaa tommosta kukkakeppiä kiukuttaa, kun pulleammat naiset ovat naisellisemman näköisiä niin meikattuna kuin meikkaamattomina.
Sori idiootti en ole kukkakeppi vaan juuri sopivankokoinen vaan en todellakaan läski tantta vaan normaalipainoinen ja kiinteä.En ole sitäpaitsi sanonut olevani itseeni tyytyväinen.Olen aina ollut hyvin kriittinen itseäni ja muita kohtaan.Aina voi pyrkiä parempaan.Vaan eihän tommoset äijät siitä mitään tiedä kun kerran tyytyvät tollasiin ämmiin
No joo enpä jaksa tässä enempää herjata, mutta ehkäpä se ongelma onkin siinä että et ole itseesi tyytyväinen vaikka sulla siihen syytä olisikin. Ne pyöreämmät ovat, tai ainakin feikkaavat hyvin. Jos on tyytyväinen itseensä, on suvaitsevaisempi toisiakin kohtaan. Kuntonatsit ovat kuvottavia, oli kyseessä mies tai nainen.
Mihin sinua sattu kun olet noin kiukkuinen, annetaan kaikille tillaa laihoille, sopiville ja reheville. Jokaisessa on jotain kaunista, minä vaan satun pitämään pyoreästä muodosta ei kai se siunuun satu. Vaikka pyöreät naiset vihetään näen myös kauneutta kaikssa naisissa.
Natseihin aina sattuu, kun maailma ei olekaan samaa mieltä heidän kanssaan. Sama juttu pätee myös Fitnessnatseihin.
Ei luoja, montako itseensä tyytyväistä läskipalloa olet tavannut? =D Jatkakaa ja lisää linkkejä kiitos. Näyttävät keskiverrotkin naiset taas kauniimmilta noiden kasojen jälkeen.
Ei helvetti kaks aikuista tappelee jossain vitun keskustelu palstalla -_-
Makunsa kullakin, mutta ihmetellä täytyy.
Oli edessä yli 100 kiloisen pylly...
...kosteana kimmelsi nautinnon mylly...
...rakastellessa pakarat hylly...
Kaunis pyöreä:)
http://scottorsteve.tumblr.com/post/21781482363
HYI VITTU
Niin on. Miinusta aurinkolaseista, ei näe kauniita silmiä.
Pankaapa merkille, että tiimalasivartalo se tuollakin naisella oli, eli leveä lantio ja kapeahko vyötärö ja miehet on kovakoodattu preferoimaan tällaisia naisia parinvalinnassa.
Monesti noissa tukevissa tantoissa on vain se, että vyötärö katoaa, ja tuhoaa vyötärö-lantio -suhteen.
Monesti se nimenomaan ei katoa. Omppulihavat naiset ovat ainoita joilla se katoaa, ja naiset ei useimmiten lihoa ompun tapaan, vaan ennemmin siihen päärynämalliin. Poikkeuksia tietysti on, mutta kun nyt itse satun olemaan xl-fani niin kiinnitän huomiota pyöreisiin naisiin, josta suurin osa minun mielestäni on nimenomaan päärynöitä.
Olen jyrkästi eri mieltä!!!
Nuoret pyöreät naiset ovat ihan yhtä lailla parhaita kun keski-ikäisetkin.
Kyllä tälläiset naiset viehättä:)
http://nomentheomen.tumblr.com/post/2518832749/imissmysandra-mandy
Hyi yäk.Luulsi olevan vaikea olla tollasena läskikasana.Ei muuta ku lenkkipolulle ja 30kg veks.Kamala näky.Kyllä teitä läskifetissejä riittää.Eipähän tarvi olla tekemisisissä:)
Ei yhtään pois, ihana nainen ja lenkille kanatta mennä muutenkin kuin laihduttamaan.
Minä se vaan ihmettelen miksi hoikan ihmisen täytyy mollata sekä pyöreämpiä ihmisiä että pyöreämmistä ihmisistä tykkääviä. Eipä näytä hoikassakaan ihmisessa asuvan kovin tyytyväistä ihmistä.
Vaikka pyöreät naiset kiinnostaiskin niin ei niitä laihempia kannata silti mollata.
Toki jos näitä "pyöreitä" saa sanoa läskinorsuiksi niin miksei kukkakepittelykin laihemmille onnistu.
Jep jep, tätä mieltä minäkin. Itse tykkään pyöreistä, eikä mulla ole mitään tarvetta oikeasti mollata niitä laihempia naisia, mutta haluan pistää hanttiin näille läskifasisteille.
Mun mielestäni ei ole asiallista kommentoida henkilölle itselleen hänen painoaan, oli sitten minkä painoinen tahansa. Tuskin sillä saa aikaan muuta kun pahaa mieltä.
Arvasin, että tähän lihavia keski-ikäisiä naisia kehuvaan ketjuun tulee toistakymmentä plussaa ja tuohon nuoria naisia kehuvaan ei yhtään. Aktiivisimmat plussailijat ja miinustelijat tuntuvat olevan juuri näitä iäkkäämpiä XL-naisia.
Moon miäs ja oon laittanut plussaa, notta pirän xl-akoosta:)
Näin miehenä en ymmärrä kenenkään viehtymystä liian isokokoisiin, koska se ei ole tervettä. Siis tarkoitan sitä, että liika läski ei ole terveellistä kenelläkään, se aiheuttaa paljon sairauksia jne jne. Lisäksi sen ylimääräisen rasvan alta ei näe naisen oikeaa kehoa ja muotoa ollenkaan, vaan se peittää tavallaan kaikki oikeat muodot ja tuloksen on vain epämääräisen näköinen kasa tai luonnottoman kokoinen pylly, reidät tissit tai maha. Naamakin leviää ja kauniit kasvonpiirteet katoavat, muuttuvat samaksi massaksi. En itse ihannoi mitään anorektikkoja, vaan nomaalipainoisia edes jonkun verran terveelliset elämäntavat omaavaa vartaloa. Hoikkakin voi syödä huonosti ja jättää urheilun väliin, mutta sen epäterveellisyyden huomaa kyllä hoikastakin varresta eikä sekään miellytä silmää. Tervettä sen olla pitää, ja ylimääräiset esim mahalle kertyneet pienet makkaratkaan ei haittaa niin kauaa kun se on terveellisen sisällä. Eli vyötäröt alle 80cm on terveen mitoissa, siitä yli niin alkaa olla terveydelle vaaraksi! Joten ei ole tervettä ihannoida sairauksia aiheuttavaa asiaa!!
Yleensä kauniit sirot kasvonpiirteet omaava nainen ei lihoessaankaan yleensä kasvoista paljoaa liho koska se läksi menee luiden ympärille ja jos ei ole kasvoissa leveitä luita niin eihän se läski voi mennä silloin sinne tyhjän päälle. Kyllä sen siis näkee lihavastakin jo onko nainen kasvoista kaunis vai ruma.
Leukapiirteet ovat yleensä samat oli sitten lihava tai laiha. Tietenkin sillä todella leveäkasvoisella jolla on voimakkaat leukaperät ja leuka se läski saa näyttämään entistä leveämmältä ja isommalta sen naaman ja tietenkin rumemmalta, yleensä jos tällainen nainen laihtuu alta paljastuu vain ne rumat kasvojenluiden suuret piirteet.
Kapea vyätärö, levä lantio ja kunno reidet.. Juu vyötärö lihavuus on naisella terveydelle haitaksi mutta lanitiolla ja reisissä ei ole. Ja isot rinnat lisäävät painoa aikas paljon.
http://nomentheomen.tumblr.com/post/47014970417
Minä pidän, kaunista....
Hemaiseva pimu:)
http://matureswimsuit.tumblr.com/post/47458104980/bbwforsex-do-you-guys-like-my-new-picture
Todellisiin herkutteluhetkiin... http://bbwexchange.tumblr.com/image/47792109582
nam nam maistuis mulla
aloittaja (tukevahko nainen) päätti sitten näköjään esiintyä miehenä ja pistää satunnaisesti humalaisilta miehiltä kuulemansa kliseet jonoon ja on haalinut muilta tukevahkoilta naisilta huiman määrän plussia, hienoa.
Taidat olla kateellinen nainen...
Tuokin läskitantta nainen viimeisimmässä linkissä.Aivan kamala.On se niin halppoa kun makaa vaan sohvalla suklaata syöden ja siideriä litkien.Pierasee ja paskantaa välissä ja jatkaa makaamista.Kolsterolit nousee ja läski tirise.Läskin hikikin haisee todella pahalle.Jatkuva hiiva alapäässä kun eihän se läskin takia pääse koskaan ilmastoitumaan.Nii et siitä vaan.Jatkakaa läskit samaa elämäntapaa vaan..ette kovin vanhaksi elä.Toi on niin rumaa.Ja sit viel ne kuvittelee olevansa jotakin.Hyvä ettei sänky rikkoudu alta tollasen alla.
Toivottavasti nyt helpotti ja voi mennä muuaalle tai sitten sinua todellakin kiinnosttaa rehevät mutta et kehtaa sitä myöntää.
Jos noin aktiivisesti osallistut keskusteluun niin taidat olla oikea xl-fani
Tässä sinulle ihania naisia:)
http://mysexyladies.tumblr.com/image/41862885039
http://mysexyladies.tumblr.com/image/35485852009
http://mysexyladies.tumblr.com/post/34478489911/sexy-samantha-xxx
Tässä on seksiä...
http://mysexyladies.tumblr.com/image/34478489911
Siinä vasta nainen......
Aikuinen rehevä nainen:)
Onko se jotenkin sinulta pois, että toiset pitävät runsasmuotoisemmista naisista?
Onko joku "tuoreempi sisar" vienyt miehen nokkasi edestä vai mikä hiertää?
Jokainen ylipainoinen kantaa painonsa itse. Ja kiloissa on se hyvä puoli, että niistä pääsee laihduttamalla eroon - mutta tyhmästä ja v-mäisestä luonteesta ei....
VAROITUS !
Älä klikkaa, jos olet alle 18 vuotias ja et hyväksy kauniita xxxl-vartaloita.
http://nomentheomen.tumblr.com/post/29927170639/topsbbw-the-hand-isnt-enough
Keski ikäiset.... on parhaita.
http://woodtwat69.tumblr.com/post/45129354031/womenstockingspantyhose
Hienoja kuvia! Tykkään.
http://sexysize14plus.tumblr.com/image/48484321185
http://woodtwat69.tumblr.com/post/46413164004
nam maistuis
Siis älyttömän hyvä.
http://woodtwat69.tumblr.com/post/46413164004
Joka ilta saan viereeni keski-ikäisen rehevän naisen. Voiko elämässä paremmin olla.