Ruoka oli hyvää ja palvelu myös
Joko olette käyny nepalilaisessa ravintolassa?
kordei ramsey
10412
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Itsekin kävin ja oli kyllä superhyvää :)
Just tulin, oli vähä lento myöhäs. Alpakat oli karanneet kiitoradalle.
Saako siellä laamapihviä?
ja läskisoosia!
En ole käynyt, enkä nepalilaista ennen syönyt. Mitä kannattaisi maistaa? Mitä suosittelette?
Kävimme avopuolisoni kanssa alkuillasta Maanantaina. Sisustus oli onnistunut ja viihtyisä, selkeästi panostettu. Annokset olivat nrot. 31 ja 46. Oli hiljaista ja saimme annokset nopeasti. Palvelu oli ystävällistä, eivätkä annokset olleet ollenkaan liian tulisia (vaikka 1 ja 2 chilimerkkiä) ja inkivääri raikasti mukavasti annosta.
Korianterin mausta en itse välitä, mutta sitä ei oltu käytetty liikaa ja ruoka oli maukasta siitä huolimatta. Itsepähän unohdin mainita asiasta tilauksen yhteydessä.
Kiva kokemus, toivottavasti pian uudestaan!
PASKAAA SIELLÄ ON KAIKKI PAITSI KUSI!
Olet siis itse paskaa syönyt kun maun tiedät. Jatka vaan samalla linjalla .Tulee varmaan halvemmaksikin kun ei tarvitse ruokaa aina ostaa.
Kyllä ne piti kaikki maksaa,en kehdannut tinkiä.
Kuten ilmeisesti itse teet?
Harmittaa kyllä että tuli maksettua.
Olis vaan pitänyt heittää laatat ja juosta pois.
Varsin positiivinen kokemus..
Laadukasta ja viimeistltyä tarjontaa. Erityispisteet esillepanosta.