Spice Girls aliarvostettu

qwertyuy

Spice Girls on täysin aliarvostettu. Se ei tule koskaan pääsemään ns. 100 parasta biisiä -listoille, koska se oli aikanaan niin supessuosittu hetken, ettei kukaan enää kehtää myöntää sitä arvostavansa (koska kukaan ei halua myöntää olleensa valtavirtaa). Mutta tosiasia on, että "Spaissareilla" oli muutamia todella upeita biisejä. (2 become 1, goodbye??????)

1

152

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JakeSuomi

      Heips vaan! Olet täysin oikeassa! Toivottavasti saavat ansaitsemansa arvostuksen! Ja ehkäpä näemmä spaissarit vielä joku päivä yhdessä esiintymässä ja miksei uuden musiikin merkeissä. Toivoa ja unelmoida saa aina. :)

      http://jake.suntuubi.com/ Kotisivullani voi jatkaa keskustelua Spice Girlsistä.

      Spice Girls Forever!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      36
      1256
    2. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      58
      1025
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      63
      943
    4. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      56
      904
    5. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      51
      781
    6. 65
      768
    7. Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?

      Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍
      Ikävä
      81
      716
    8. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      38
      688
    9. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      82
      682
    10. Ei mitään käytöstä

      Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su
      Ähtäri
      30
      625
    Aihe