asiakkaat on vitun idiootteja, työantaja paska ja työvuorosuunnittelija kaikkein syvimmältä. vittu kun vituttaa. palkka on paska..kaikki oikeastaan on paskaa mikä alaan liittyy... voi vittu!!!
Vartiointi työ on vitun syvältä
vittu kun vituttaa
7508
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Olisit voinut avata ajatuksiasi vähän enemmän, miksi asiakkaat/työnantaja/työvuorosuunnittelija on paska?
Paljonko tuntipalkka tai kk palkka?
Minkälainen firma on Linnan Vartijat? Ajattelin hakea,mutta olen kuullut pelkää paskaa..
Eipä todellakaan kannata vartijaksi ryhtyä. Työ on puuduttavaa, ovien nykimistä, seisoskelua, autolla paikasta toiseen siirtyilyä, valvomista, ärsyttäviä työkavereita, paskoja työvuorolistoja, yksinäisyyttä, oheishommia, kiirettä, vitutusta... Paska palkka ja vittuilut kaupan päälle!
heheh...kuulostaa ihan suomalaiselta työelämältä parhaimmillaan. Onneks pomolle ja omistajalle kuitenkin varmaan maksetaan hyvin siitä, että sinä raadat orjana :D
Olet tikittävä aikapommi teleskooppipampun ja pippurikaasun kanssa moisissa fiiliksissä. Saa siinä myymälävaras kyytiä. Toivottavasti
lääkitys on ajan tasalla. Tsemppiä
Tämänkin ketjun selvästi avannut joku Pasi 18vee, puhuu työelämästä kokemuksen syvällä rintaäänellä....
vartijat on kusipäitä t. elämän koululainen