Yhteiset lapset, yhteinen talous, talo, auto, kaikki...... ja yhteinen seksielämä, kunnes kävi ilmi, että aviomies käy harrastamassa seksiä toisen miehen/miesten? kanssa!!! On aviomiehen mukaan vain seksiä eikä tunnetta mukana, kyllä sitä persettä on kotonakin saanut aina kun on halunnut!!!!!!!!! Kertokaapas miehet mikä siinä toisessa miehessä on niin hauskaa ja mikä on se juttu ettei tee tosta pettamistä!!!!!!
petetty
tuleva x
5282
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Turha sulle on mitään yrittää selittää, sulla on nyt vaan kauhee tarve syyttää ja syyllistää ja saada tukea omalle vihan ja pettymyksen tunteellesi.
Totta kai se ottaa koville kun löytää ittensä yhtäkkiä parisuhteensa kakkossijalta.
Kun tunteet tosta hiukkasen laantuu, niin kysy siltä ukoltasi miksi se on suostunut esittämään heteroa näinkin pitkään, pääsette vihdoin ongelmanne ytimeen.
Homo on homo. Sori, mutta ei muutu, face it. Yrittävät näytellä itselleenkin biseksuaalia, mutta eivät sellaisia ole.
Ymmärrän että tuleva x on suuttunut, mutta onko yleensäkään mahdollista, että bi-seksuaali on uskollinen vai onko jotenkin sallitulta harrastaa seksiä saman sukupuolen kanssa vaikka on naimisissa. Siskoni on ehdottomasti sitä mieltä, että hän voi toisinaan käydä naisissa kun samanlaista seksiä ei saa kotona.... tosin mies ei tästä kai ole tietoinen... pettämisen merkit kyllä minun mielestä tuossa täyttyy. Tzemppiä vaan alkuperäiselle kirjoittajalle, teidän täytyy käsitellä tuo pettäminen ja miehesi homous/bisseys. Bi:t kertokaa kumpi on "oikeassa" minä vai siskoni?
Tottakai on pettämistä harrastaa seksiä puolison selän takana! Ei riipu partnerin sukupuolesta.Samaan sotkuun kuuluu tietenkin myös pettämiseen liittyvä epärehellisyys omaa puolisoa kohtaan ja valehtelu kotona, Pwlkkä valehtelu, ilman seksiäkin on oman puolison 'pettämistä', ja täyttää monesti sivutapahtumineen ihan oikean, pahimmillaan jopa laissa rangaistavan, petoksen tunnusmerkit.
Hintti on hintti ja homo on homo, tuo vielä kupan ja hivn kaupan päälle.
"Kertokaapas miehet mikä siinä toisessa miehessä on niin hauskaa ja mikä on se juttu ettei tee tosta pettamistä!!!!!! "
Katsos peiliin, itsehän olet valinnut hintin mieheksesi. Normaali mies tuntee etoa kun jo miettiikin B-rappuun poraamista tai toista miesät.