Se romanimies joka kirjoittelee spermaviestejä niin tapasin sen livenä ja nyt se on ollut kerran yhteydessä.Miten voisin unohtaa sen siitä ollaan kerrottu poliiseille mitä se täällä puuhaa.Mulla on vaan niin pahamieli! Miten pääsen tästä yli?
Hmmm :/
1
212
Vastaukset
- niksnapks
Miksi pitää tavata tuollaisia?
Jotain jännityksen hakua ilmeisesti? Ei tulis mieleenkää mennä tuollaist tapaileen.. et ihan voit ittees syyttää. Jos et tienny mikä on miehiää alunperin, niin sitten suosittelen vain kylmästi naurahtaan koko asialle ja antaan olla. Kaikille sattuu jtn hyypiöitä elämänpoluilla vastaan.
Kivoja miehiä ny löytyy vaik yksistään baaristakin, senkun menee ja juttelee niille. Eilen just ite pongasin kun ajattelin ettei siinä mitään menetä. (toki ainaha voi varattu osua kohdalle, mut fiksu kertoo sen heti ja hyvä mieli jää kummallekin silti.)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait162958- 392557
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381423- 841340
- 631231
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40979Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.124883- 32796
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi27645Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan59611