Paula on löytynyt vihdoinkin !

Sievisen paranoia-skitsofreenikko oli muuttanut Lassen luota vinttikomeroon asustelemaan ,kun siellä oli niin paljon vanhoja me-naiset lehtiä ,joita oli kiva mutustella päivät pitkät ? Nyt on Paula-täti päässyt taas huilimaan valkoisten lakanoiden väliin hullujen-huoneelle lepositeisiin !
9382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Niinkö?

Äänestä

Ei se ole löytynyt , sua on älytetty oikein kunnolla HAH HAH HAAAAA " Niinkö? "

Äänestä

On se Paula löytynyt se istuu alasti Helenan ja Sepon kommuunin yhteisessä vaatehuoneessa !

Äänestä

Onko Paulalla mämmikypärä päässä ja vaipat selässä ?

Äänestä

Ei kun sillä on Sepin vanha sisäkumi päässä ja Helenan hiivapiirakkaa housuissaan

Äänestä

Onhan Paula siis aina öisin ollut , Sebastianin ,Helenan ,Sepon ,Talen, Iidan ,Ismon ja Ronin kanssa samassa sängyssä kovissa ryhmä-sessioissa friikkien kommuuni-kämpässä !

Äänestä

Nyt myös Domina-kellarin sensaatio eli lapsi-kurtisaani Kaislakin otetaan friikkien yhteissänkyyn telmimään yöksi myös Kaislan äiti haluaisi tulla mukaan leikkeihin ,mutta Hellu ei halua sitä mukaan kun se on maannut aikanaan Hellun kanssa linnassa ollessaan ?

Äänestä

Onkohan Paulalla vielä naamaallaan se umpihullun ilme kun Seppo painaa sitä takaapäin Hellun telmiessä syylä-Liisan kanssa lattialla kuin sekopäät kanit ?

Äänestä

Paulan hurja hiiva saa Helenan niin kalpeaksi ,että Sepi vie sen saunalle ja näyttää miten pohjoismainen ylilento tehdään ilman käsiä OHHOH ?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


nimimerkkionpakoll kirjoitti:

Sievisen paranoia-skitsofreenikko oli muuttanut Lassen luota vinttikomeroon asustelemaan ,kun siellä oli niin paljon vanhoja me-naiset lehtiä ,joita oli kiva mutustella päivät pitkät ? Nyt on Paula-täti päässyt taas huilimaan valkoisten lakanoiden väliin hullujen-huoneelle lepositeisiin !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu