härnätä ihmistä?
Kiusaakseen ja hämätäkseen.
Tehdä solmuja ja umpikujia. Miten tämä liittyy sinkkuuteen,..
Kiusaakseen ja hämätäkseen.
Tehdä solmuja ja umpikujia. Miten tämä liittyy sinkkuuteen,..
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jotkut tuntuvat pitävän siitä, että saavat toisen ajettua umpisolmuun. Itsekkin törmännyt muutamaan tälläiseen tapaukseen. En tiedä tekevätkö sen ihan puhtaasti siitä syystä, että nauttivat siitä. Vai ovatko itsekkin niin solmussa, että haluavat saada toisenkin.
Siis haluavat saada toisen ihmisen? Ihastuneita?
Kyllä aikansa kun ärsyttää ja saa toisen hulluuden partaalle niin todella saavat ihmisen solmuun ja tekemään jotain mitä eivät ehkä edes tarkoittaneet. Olen sitä mieltä.
haluavat siis saada toisenkin solmuun. Eivät luultavasti ole toiseen ihastuneita. Pitävät vain siitä vallan tunteesta kun saavat toisen sekaisin.... En tiedä.
Tuo selvensi paljon. Siis mediat pilaavat ihmisten elämän.
Ei itselläni ole ainakaan sellaista valtaa että saisin jonkun ihmisen solmuun tai tahallani sekoittaisin elämänsä.