http://img32.imageshack.us/img32/271/sanapeli1jn.jpg
Aikoinaan mtv3:lla näitä idioottichatteja yms. skeidaa juontanut Nelli oli aika ihanne. Moni piti puheripulia ärsyttävänä, mutta eiköhän sellainen sanavalmius ja huumorintaju ole kuitenkin pohjimmiltaan positiivinen ominaisuus. Mitäköhän nainen puuhaa nykyään?
Aikoinaan mtv3:lla näitä idioottichatteja yms. skeidaa juontanut Nelli oli aika ihanne. Moni piti puheripulia ärsyttävänä, mutta eiköhän sellainen sanavalmius ja huumorintaju ole kuitenkin pohjimmiltaan positiivinen ominaisuus. Mitäköhän nainen puuhaa nykyään?
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kuka tykkää puheripulista kuka ei. Onneksi makuja on yhtä monia kuin miehiäkin, vaikkei täällä sitä aina huomaa.
Nätti ja freesi likka, ei ainakaan näytä miltään tulevalta tuksulta. mitä lie tekee nykyään, toivottavasti ei ole ottanut silareita ja menossa viidakon tähteiden seuraavaan tuotantokauteen :D
ei ainakaan silareita tarvitsisi
Mistä tiedät, ettei oo jo?
http://www.youtube.com/watch?v=ZwKbp8JPtrY
Eräjorman kommentti neljän vuoden takaa =)
Ja ketähän toikin naikkonen kiinnostaa? Aivan tusina tavaraa.
Näyttää aivan joltain pornohuoralta.
Näyttää kauniilta suomalaistelta naiselta. Hymy herkässä, kauniit kasvot ja loistokroppa. Paremman näköinen kyllä blondina kuin tummempana.
Olekko kovinkin läheinen, Kuten sanottu, tusina tavaraa. Ei mitään oma peräistä.
Nätti on mutta tuollaisia blondeja on 13 tusinassa. Persoonallisuus puuttuu täysin.
"Persoonallisuus puuttuu täysin. "
Tämä onkin yksi suurimpia plussia. Vähemmän persoonallisuutta, enemmän taviskauneutta mulle, kiitos! Nellilläkin on (oli, eikös nämä kuvat ole vuosien takaa?) hiuksen raidat jo vähän liian persoonalliset. Vielä kun iskisi tuohon jonkun sivukaljun ja hihatatuoinnin, niin siinä se viehättävyys sitten menisikin ja jäljellä olisi sita ihanaa "persoonallisuutta".
Minäkin kävin ostamassa eilen goottikaupasta pussillisen persoonallisuutta hintaan 160 euroa.
Tuollainen kiva nuori pimpsankeikka. On nykyään varmaan liian vanha meille ihaileville setämiehille.
Nelli oli ihana :))