Veet buzzador

buzzador94

Moi!
Olen buzzadorina Veet-kampanjassa eli kokeilen ilmaiseksi kyseisiä tuotteita ja kerron niistä mielipiteeni ja kokemukseni.

Tänään tuli paketti ja odotan innolla, että pääsen kokeilemaan tuotteita kaverieni kanssa. Tähän asti olen aina höylännyt ihokarvani, joten on kiva päästä kokeilemaan uusia ja erilaisia tuotteita, kuten vahaa ja voidetta. Tosin vahaa olen joskus kokeillut, mutta vahaus ei onnistunut, joten toivottavasti nyt onnistuu :)

Tuun kertomaan tuloksia ja mielipiteitäni heti, kun olen kokeillut Veet-tuotteita :)

2

239

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tanttu122

      Mä oon kokeillut joskus Veetin karvanpoistoainetta ja se haisi aivan tajuttoman pahalle levityksen jälkeen! Toivottavasti tuo uusi vaaleanpunainen aine tuoksuu paremmalle, tänään sitä ajattelin testata.

      • Aina haisee

        Kaikki karvanpoistovoiteet haisee yhtä pahalle koska se vaikuttava aine haisee. Jollakin hajusteella sitä voidaan yrittää peittää, mutta kokonaan sitä ei saada pois.

        Aloitusviestistä tuli mieleen että näköjään suomalaisen hopottaja -nimitykselle on tuollainen nimitys ulkomailla. Muistakaa siis että hopottaja saa tuotteita itselleen ilmaiseksi kun mainostaa sitä kavereilleen. Tässä tapauksessa liikutaan Suomi24 sääntöjen harmaalla alueella koska mainostaminen on kiellettyä keskustelualueella.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      325
      3865
    2. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      128
      3580
    3. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      4
      2270
    4. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      112
      1694
    5. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      1608
    6. Typeryyttä

      Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik
      Ikävä
      124
      1339
    7. Martina mukana erikoisjoukossa

      Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j
      Kotimaiset julkkisjuorut
      138
      950
    8. Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!

      Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit
      Maailman menoa
      101
      919
    9. Häneen rakastuminen oli sellaista

      että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta
      Ikävä
      79
      855
    10. Huonosti.

      Oletko kohdellut kaivattuasi huonosti? Miksi?
      Ikävä
      86
      771
    Aihe