Tänään sali..

.. oli lähes tyhjä. Kyllä oli mukava reenailla kun ei ollut mitään ahmudeja tai bahbudeja huutamassa allahia.

Toivottavasti jotkut (kaikki heistä) menehtyivät alkoholimyrkytykseen lauantain karkeloista.
173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mina Bahir ei juo viina. Sinä suomalainen sika juo viina ku lehmä vetta. Minä käy baarissa ottaa suomalaisen juopon nainen. Mina kay salilla ja naiset tykkää minu lihakset. Nainen ei kunnioita sinu suomalainen juoppo, minä ne antaa kunnioitus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


18837 kirjoitti:

.. oli lähes tyhjä. Kyllä oli mukava reenailla kun ei ollut mitään ahmudeja tai bahbudeja huutamassa allahia.

Toivottavasti jotkut (kaikki heistä) menehtyivät alkoholimyrkytykseen lauantain karkeloista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu