mistähän johtuu

et kun yritän tehdä 55kg kässäreillä penaa niin en saa kuin 2-3 toistoa hikisesti mutta vain 5 kiloo vähemmillä menee kevyesti 12?? pari kuukautta sit oli ihan sama jutksa kun sain vain pari toistoa 40 kilon käsipainoilla mut kolmevitosilla meni reippaasti yli kymmenen???
361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Syy on siinä että olet takaluukun nuohooja.

Äänestä

Koska se 5kg.

Äänestä

Oon tässä pidemmän aikaan miettiny, että kuinka hankalaa nykyään on päästä harrastamaan seksiä? Olen ollut reilusti yli puoli vuosikymmentä ilman seksiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poika16weeeeee kirjoitti:

et kun yritän tehdä 55kg kässäreillä penaa niin en saa kuin 2-3 toistoa hikisesti mutta vain 5 kiloo vähemmillä menee kevyesti 12?? pari kuukautta sit oli ihan sama jutksa kun sain vain pari toistoa 40 kilon käsipainoilla mut kolmevitosilla meni reippaasti yli kymmenen???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu