Apua

Mulla on tosi putkät vaaleat ja erittäin paksut hiukset. Niissä on kakshaatasia ja ne tuntuu hampuilta latvasta vaikka olin justiinsa parturissa mikä auttaa muu kuin hiesten leikkaaminen?:)
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei mikään,kakshaarasia ei saa pois kuin leikkaamalla Kannattaa pyytää kampaajaa leikkaamaan saksilla koko malli ei veitsellä olleskaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hiusongelma kirjoitti:

Mulla on tosi putkät vaaleat ja erittäin paksut hiukset. Niissä on kakshaatasia ja ne tuntuu hampuilta latvasta vaikka olin justiinsa parturissa mikä auttaa muu kuin hiesten leikkaaminen?:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu