Treffisivullakin vain rumia ihmisiä

582
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Siksihän se sinäki siellä roikut.

Äänestä

Onko vielä jotain, jolla voit todistaa "älykkyytesi".

Kyllä siellä oli ihan mukavan näköisiä ihmisiä. Muutamiin voisi tutustua vaikka heti jos se muuten olisi mahdollista.

Samaa tuskin voi sanoa sinusta !!!

Äänestä

Ei ne rumat naiset vastaa rumille miehille koska hakevat jotain unelmien poikamiestä.

Äänestä

Sinä se kiltti mies jaksat sitten ruikuttaa tällä palstalla. Tuolla "en minä kuitenkaan ketään saa, edes edes yritä tutustua ihmisiin" asenteellasi varmistat ettet saa ketään. Kannattaisiko sulkea netti ja mennä ihmitsen ilmoille? Aloittajalle tiedoksi että kyllä niitä seurustelevia rumiluksia tulee katukuvassakin vastaan jatkuvasti. Ei ne ihmiset siellä treffisivustoilla ole sen kummmepia kuin sen ulkopuolellakaan. Netti on vain yksi tapa etsiä seuraa, toisille se sopii, toisille ei.

Äänestä

Hyivittu mitä jämiä. Monenkohan miehen nussimiakin nämä rumilukset on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi voi--- kirjoitti:

http://www.treffisivu.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu