Onko tämä Tiina 35, Kouvolasta vai Jennifer Garner?

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288563798783.html

Kylläpä on nykyään tavallisen näköinen tämä Garnerin Jenniferkin.
9346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Jennifer Garner ei ole koskaan mikään kaunotar ollutkaan, vaan lahjakas näyttelijä.

Äänestä

joo ei se mikään hyvännäköinen oo kyllä koskaan ollutkaan

Äänestä

minusta kaunis. Ja lisäksi pidän kakesta missä olen nähnyt hänen näytelleen

Äänestä
  • Sulla on harvinaisen paska leffamaku.

    Äänestä

Kaunis nainen meikittäkin ja ilman kuvankäsittelyä!
Kuinka moni teistä näyttää tuolta kun menette sinne lähi-Lidliin muovikassillisen panttipulloja kanssa?
Naisella upea kroppa jonka on säilyttänyt ja hoitanut. Kasvoissa ei moittimista.
Kaunis pakkaus. Teistänin jokainen vaihtais kiljuen ulkonäköä hänen kanssaan jos vois!!!

Äänestä

No empä usko.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


3+14 kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288563798783.html

Kylläpä on nykyään tavallisen näköinen tämä Garnerin Jenniferkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu