Homoavioliitot pitää sallia, koska homot ovat ihan parhaita hoitamaan lapsia.Heteromiehille homma on hirveetä pakkopullaa. Ja naiset tuntuvat olevan hukassa itsensä kanssa eivätkä pysty enää olemaan äitejä.
Homoavioliitot
Kannatan lämpimästi
252
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Onhan noi homot naisellisempia kuin monet naiset.
Täälläpäin homot ovat kyllä miehekkäitä ja lihaksikkaita. Ei erotu heteroista. Tai no kyllä se ylitse puhkuava maskuliinisuus hieman sitten kielii jo. Liiallinen feminiinisyys paljastaa homon kuten myös liiallinen maskuliinisuus. Koska ketä muutakaan varten kuin toista miestä haluaisi itsensä boostata supermiehekkääksi. Naiset kun nykyään pitävät kauniimmista pojista.
Olen tavannut homoja palomiesten ammateista, poliisista, eräästä prikaatista, kirvesmiehistä ym. maskuliinisista ammattikunnista.