Hermoheikko akka

paskamestari

Onkohan oikein jos parisuhteessa akka menettää hermot aivan täysin jos esim. pieraisee uhalla ja levittää sitä hajua sen naaman eteen tahallaan käsin?

Siis no näin pääs käymään. Se oli vaan pelkkä pila minun mielstäni ja akka vetää aivan käsittämättömät hepulit... alkoi sitten siitä pierun voimasta tuomaan jopa jotain vanhoja riitoja esille ja kilju ja hyppi tasajalkaa. Lähti äsken "iltalenkille" vaikka ei se kyllä iltalenkillä oikeastaan koskaan käy.

Kysymys kuuluukin että onkohan tuommonen sitten ihan normaalia käytöstä? Stressaakohan sitä joku?

Kyllä minuakin vituttaa jos ei saa omassa asunnossaan pierasta ilman että akka saa raivokohtauksen.

11

914

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pasko vaan naamalle

      Kyllä se vituttaa jos toisen naamalle pask,annetaan tarkoituksella.

    • Dadasjamamas

      Vitsisi on ollut helvetin lapsellinen ja huono. Sun sijaan sun naises pitäis olla kirjoittamassa tänne idiootti naamalle piereskelijä miehestään. Moni sanoisi, että jätä se sika. Itseäni vitutti kolmessatoista vuodessa exän 'gasman' imitaatio jossa seistään pylly pystyssä jossakin kohtaa kämppää ja kun pierastaan, näytellään että se pieru toimii raketin tavoin ja lennättää ympäri kämppää.

      Naiset ei vain juurikaan arvosta noin lapsellista huumoria. Sinuna pyytäisin ihan rehellisesti anteeksi ja sanoisin että en ymmärtänyt ettei hän ymmärtänyt ala-arvoista huumoria.

    • On oikein

      Miksi ei saisi raivostua huonosta, sivistymättömästä ja muita ihmisiä loukkaavasta käytöksestä? Jos se, että kutsut omaa kumppaniasi akaksi kertoo sinusta itsestäsi, et kunnioita häntä kuten pitäisi, olet itsekäs mies.

    • hgfjf

      hehheeehehe mä olisin saattanu kans vastaavas tilantees saada karseet kilarit jos olis just sillä hetkellä muutenki ollu pinna kireellä. Mut kyllä ois jälkeenpäin naarattanu :D

      jotkut ihmiset ärsyyntyy voimakkaista aromeista. älä ota henk.koht.

    • Grow up

      Kun tahallaan toista ärsytit niin mitäs siinä ihmettelet kun se sitten ärsyyntyi?

      Piereskellä saa mun kotona, mutta miksikään superkoomikoksi ei itteään asian takia kannata ryhtyä luulemaan. Tarvittaessa siirrytään vessaan tai parvekkeelle. Se on normaalia käytöstä, ei tollanen oman paskan jalustalle nostaminen.

      Kilarit saisin minäkin.

    • suomalaiset, niinpä.

      Ap; valitsit täysin osuvan nimimerkin.
      Sitä olet.

      Kehottaisin myös miettimään, mikä on vikana korvienvälissä kun tuo vaihe on jäänyt pysyväksi, normaalia 4-5 vuotiaalla, ei aikuisella miehellä?
      Tietenkään kehityshäiriölle ei mitään voi, jos sellaisesta on kyse. Muuten kehottaisin vakavasti miettimään korvienvälin tilaa.

    • Yöäk !

      Kantsisko tarkistaa oma käsityksesi normaalista? Ensin. - Kuulostat käytöstavattomalta porsaalta, jolla ei pelitä perusasiat korvain väliss'.

    • HYvähyvä.

      Toivottavasti se tapaa sielä iltalenkillä jonkun aikuisen miehen

    • tuhnuttaja888

      Ei mua sinänsä piereminen haittaa vaan naurattaakin jos ne ei haise. Mut jos toinen alkaa mätänemään vieressä alkaa ärsyttämään!! Kehoitan tuolloin yleensä painumaan vessaan paskalle tai pieremään ulos. Semmonen mätä kananmuna saa aikaan oksennusolon ainakin mulla. joskus pieren tahalteen kostoksi takaisin.

    • selvä juttu

      Erotkaa, ei voi tuollaisen miehen kanssa olla. Älyvapaata touhua.

    • kertokaa se minulle

      Miksi pitää ruveta parisuhteeseen ollenkaan kun kumppani on akka ja elämä sen kanssa on kärsimystä? En ymmärrä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen

      Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o
      Maailman menoa
      195
      3807
    2. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      81
      2076
    3. Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen

      Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin
      Maailman menoa
      82
      2013
    4. Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?

      Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva
      Ähtäri
      48
      1936
    5. Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.

      Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.
      Maailman menoa
      82
      1886
    6. Ähtärin päättäjät

      Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b
      Ähtäri
      62
      1603
    7. Oletko tosiaan niin

      matalalla älykkyydellä varustettu että et tajua miten sua vedätetään? Kun susta ei tykätä.
      Viha
      142
      1066
    8. Arkkipiispa Tapio Luoma sanoo olevansa syvästi huolissaan lisääntyvästä rasismista ja islamofobiasta

      Tarvitsemme ymmärrystä ja uskontojen lukutaitoa erilaisia perinteitä kohtaan. Rauhallinen rinnakkaiselo ja toinen toisem
      Maailman menoa
      276
      966
    9. Millaisia toiveita

      Sinulla on minun suhteeni?
      Ikävä
      67
      894
    10. Oikea mies ei katoa elämästä silloin

      Kun on vaikeaa. Väärä mies pysyy elämässä niin kauan kun aurinko paistaa ja on mukavaa. Mutta kuka jää elämään silloi
      Ikävä
      98
      836
    Aihe