Hermoheikko akka

paskamestari

Onkohan oikein jos parisuhteessa akka menettää hermot aivan täysin jos esim. pieraisee uhalla ja levittää sitä hajua sen naaman eteen tahallaan käsin?

Siis no näin pääs käymään. Se oli vaan pelkkä pila minun mielstäni ja akka vetää aivan käsittämättömät hepulit... alkoi sitten siitä pierun voimasta tuomaan jopa jotain vanhoja riitoja esille ja kilju ja hyppi tasajalkaa. Lähti äsken "iltalenkille" vaikka ei se kyllä iltalenkillä oikeastaan koskaan käy.

Kysymys kuuluukin että onkohan tuommonen sitten ihan normaalia käytöstä? Stressaakohan sitä joku?

Kyllä minuakin vituttaa jos ei saa omassa asunnossaan pierasta ilman että akka saa raivokohtauksen.

11

943

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pasko vaan naamalle

      Kyllä se vituttaa jos toisen naamalle pask,annetaan tarkoituksella.

    • Dadasjamamas

      Vitsisi on ollut helvetin lapsellinen ja huono. Sun sijaan sun naises pitäis olla kirjoittamassa tänne idiootti naamalle piereskelijä miehestään. Moni sanoisi, että jätä se sika. Itseäni vitutti kolmessatoista vuodessa exän 'gasman' imitaatio jossa seistään pylly pystyssä jossakin kohtaa kämppää ja kun pierastaan, näytellään että se pieru toimii raketin tavoin ja lennättää ympäri kämppää.

      Naiset ei vain juurikaan arvosta noin lapsellista huumoria. Sinuna pyytäisin ihan rehellisesti anteeksi ja sanoisin että en ymmärtänyt ettei hän ymmärtänyt ala-arvoista huumoria.

    • On oikein

      Miksi ei saisi raivostua huonosta, sivistymättömästä ja muita ihmisiä loukkaavasta käytöksestä? Jos se, että kutsut omaa kumppaniasi akaksi kertoo sinusta itsestäsi, et kunnioita häntä kuten pitäisi, olet itsekäs mies.

    • hgfjf

      hehheeehehe mä olisin saattanu kans vastaavas tilantees saada karseet kilarit jos olis just sillä hetkellä muutenki ollu pinna kireellä. Mut kyllä ois jälkeenpäin naarattanu :D

      jotkut ihmiset ärsyyntyy voimakkaista aromeista. älä ota henk.koht.

    • Grow up

      Kun tahallaan toista ärsytit niin mitäs siinä ihmettelet kun se sitten ärsyyntyi?

      Piereskellä saa mun kotona, mutta miksikään superkoomikoksi ei itteään asian takia kannata ryhtyä luulemaan. Tarvittaessa siirrytään vessaan tai parvekkeelle. Se on normaalia käytöstä, ei tollanen oman paskan jalustalle nostaminen.

      Kilarit saisin minäkin.

    • suomalaiset, niinpä.

      Ap; valitsit täysin osuvan nimimerkin.
      Sitä olet.

      Kehottaisin myös miettimään, mikä on vikana korvienvälissä kun tuo vaihe on jäänyt pysyväksi, normaalia 4-5 vuotiaalla, ei aikuisella miehellä?
      Tietenkään kehityshäiriölle ei mitään voi, jos sellaisesta on kyse. Muuten kehottaisin vakavasti miettimään korvienvälin tilaa.

    • Yöäk !

      Kantsisko tarkistaa oma käsityksesi normaalista? Ensin. - Kuulostat käytöstavattomalta porsaalta, jolla ei pelitä perusasiat korvain väliss'.

    • HYvähyvä.

      Toivottavasti se tapaa sielä iltalenkillä jonkun aikuisen miehen

    • tuhnuttaja888

      Ei mua sinänsä piereminen haittaa vaan naurattaakin jos ne ei haise. Mut jos toinen alkaa mätänemään vieressä alkaa ärsyttämään!! Kehoitan tuolloin yleensä painumaan vessaan paskalle tai pieremään ulos. Semmonen mätä kananmuna saa aikaan oksennusolon ainakin mulla. joskus pieren tahalteen kostoksi takaisin.

    • selvä juttu

      Erotkaa, ei voi tuollaisen miehen kanssa olla. Älyvapaata touhua.

    • kertokaa se minulle

      Miksi pitää ruveta parisuhteeseen ollenkaan kun kumppani on akka ja elämä sen kanssa on kärsimystä? En ymmärrä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      80
      2147
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      368
      1303
    3. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      32
      1236
    4. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      141
      1068
    5. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      156
      1020
    6. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      876
    7. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      70
      801
    8. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      45
      747
    9. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      62
      741
    10. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      702
    Aihe