Seksiä, seksiä, seksiä...

Ylellä taas dokumentti seksistä. Ohjelmassa oikein korostetaan seksiä ja sen tärkeyttä. Pitäisi olla jo teininä täysi meno päällä. Lähdetään porukalle etelän lomalle hakemaan joka illaksi uusi partneri. Tuota kun joku teini katsoo ja ottaa mallia.
196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ai jaa en ollut tiennytkään noita asioita aiemmin. Mitenkä jos ei halua harrastaa seksiä toisen ihmisen kanssa tai ole siitä kiinnostunut niin onko epänormaali.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Hhkhkde kirjoitti:

Ylellä taas dokumentti seksistä. Ohjelmassa oikein korostetaan seksiä ja sen tärkeyttä. Pitäisi olla jo teininä täysi meno päällä. Lähdetään porukalle etelän lomalle hakemaan joka illaksi uusi partneri. Tuota kun joku teini katsoo ja ottaa mallia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu